SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs - XMAS WITH MY BEST FRIEND

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
Po prostu przegięcie, gościu zdobył w godzinę czy tam dwie 600 lajków.
Konkurs wypaczony jak by nie patrzył. Czy organizator nadal uważa, że zasady nie są krótko mówiąc przegięciem ?
Poza tym już łowcy konkursów się obudzili i próbują handlować lajkami. Niejaki Ravi Chandarana oferuje sprzedaż lajków.
Przez kilka dni robiłem cholerną reklamę dla firmy Olimp robiąc kampanię wśród znajomych, znajomych znajomych, a oni z kolei robili łańcuszek dalej dla swoich znajomych i uzbierałem 270 lajków, a jakiś koleś wypacza konkurs kupując 600 lajków, gdzie klikają mu jacyś kolesie pochodzenia arabskiego. Niech jeszcze uargumentuje to, że to jego znajomi...
Kolejny gościu z kolei umieszcza zdjęcie konkursowe, po chwili usuwa swoje zdjęcie profilowe i inne dane z profilu i w ciągu pięciu godzin ma około 150 lajków.

Jakaś typiara wrzuciła moje zdjęcie do konkursu i dostała od użytkownika "Olimp" lajka. WTF ?

O tyłek potłuc taki konkurs.

Zmieniony przez - Altek w dniu 2013-12-25 20:27:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18496
Takie zasady, co zrobić. Ja bez żadnych łańcuszków, po prostu wśród znajomych na fb uzyskałem 199 lajków i na tym chyba poprzestaje, nie mam czasu aby robić z siebie głupka i sztucznie pompować frekwencje. Niech Olimp nagradza jak tam sobie chce, ale jak tak patrze, to za 5 dni kiedy konkurs się skończy, niektórzy będą mieli po 400 sztucznych głosów, mimo, że sami mają po 20-30 znajomych.

Wykrztałcenie nie piwo ,nie musi być pełne

"W Życiu Piękne Są Tylko Chwile"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16377
Nagrody będą w gotówce czy w gotówce suplementacyjnej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Firma nastawiona na komercję, więc i taki konkurs. Nie ma co się dziwić. Trzeba respektować zasady i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3694
wystarczy spojrzeć na polubienia jakie mają niektórzy lajkujący komentarze....np. 50 profili i te same polubienia, to chyba nie przypadek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 136
"a jakiś koleś wypacza konkurs kupując 600 lajków, gdzie klikają mu jacyś kolesie pochodzenia arabskiego. Niech jeszcze uargumentuje to, że to jego znajomi...
Kolejny gościu z kolei umieszcza zdjęcie konkursowe, po chwili usuwa swoje zdjęcie profilowe i inne dane z profilu i w ciągu pięciu godzin ma około 150 lajków. "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 136
"a jakiś koleś wypacza konkurs kupując 600 lajków, gdzie klikają mu jacyś kolesie pochodzenia arabskiego. Niech jeszcze uargumentuje to, że to jego znajomi...
Kolejny gościu z kolei umieszcza zdjęcie konkursowe, po chwili usuwa swoje zdjęcie profilowe i inne dane z profilu i w ciągu pięciu godzin ma około 150 lajków." Ja bym jeszcze nie brał pod uwagę tego asa co miał ponad 2000 tyś. lajków, skasował zdjęcie i od nowa wstawił. Też dobry zawodowiec, 34 znajomych i już ponad 170 lajków, musi nieźle się chyba gimnastykować przy zakładaniu lewych kont i żebrania po jakiś forach. Chłopak co go cytuje powyżej przynajmniej napisał wprost, że prosi znajomych, a do tego się stara i wkleił zabawne zdjęcie dzieciaka a nie jakieś d****ne z puszkami na podłodze, czapką czy też workiem na śmieci w tle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
Nie macie co się złościć, zazdrościć. To, że nie wygracie konkursu to nie koniec świata, nie bądźcie tak pazerni na szmalczyk. Ogólnie to mi się wydaje, że te zdjęcia będą wykorzystywane przez olimp, gdzieś tam w regulaminie pewnie tak jest choć nie jestem pewny ;c Cieszcie się rywalizacją ! Niech wygra najbardziej przebiegły! ps. jeśli nie chcecie rywalizować, nie ma co zużywać klawiatury, czasu i nerwów, regulaminu i tak nie zmienią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
Też mnie zastanawiało czemu niejaki Siuda zaraz po wstawieniu zdjęcia konkursowego usunął zdjęcie profilowe i inne dane. Później licznik z polubieniami leciał mu jak szalony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
wyluzujcie, piesni zalobne nie na ten czas, jezeli nie wiecie co zrobic to usuncie swoje zgloszenia z koknkursu i bedziecie mogli smialoo spokojnie spac bez zadnych zbednych problemow, tak samo jak wy hejtujecie innych tak samo was Olimp pownien skreslic z listy. W regulaminie jest jasno napisane ze najwieksza ilosc polubien i nie jest napisane tam ze sa zabronione jakiekolwiek metody ich zdobycia. Regulamin jest?! jest!!! mimo ze jest krzywdzacy prawdziwych miloscnikow silowni i uczciwej rywalizacji. Dla pocieszenia zostaje 25%.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Argi Power/AAKG dawki, efekty..

Następny temat

TCM Xplode

WHEY premium