SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs - XMAS WITH MY BEST FRIEND

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16377
ZRÓB "ŚWIĄTECZNE" ZDJĘCIE SWOJEMU ULUBIONEMU SUPLEMENTOWI OLIMP
Większość prac nie spełnia tego wymogu, bo nie zrobiła foty produktu
Co do zmiany regulaminu podczas trwania konkursu to jest sprawą oczywistą, że tak być nie powinno, ale w sytuacji która ma tutaj miejsce powinno to jednak zostać wprowadzone
Jeżeli ludzie grają nieuczciwie to Olimp musi zmienić zasady bo nie udowodni nic nikomu…
No chyba, że należą się 4tysie dla osoby, która zrobiła prace w paintcie i kupiła lajki na allegro…
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 218
zgadzam sie tylko to że bedą kabarety było wiadomo od pierwszego dnia konkursu wiec dalsze gadanie zbędne

Gain gain gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2550
Rozwala mnie ten Grzegorz Tułowiecki ... pisze mi najpierw że wykpuje lajki pozniej wykupuje reklamy, pozniej że do jakiegos trybsona pisze i on udostepnia hah... koleś czuje sie zagrożony już i chce mnie pogrążyć ( pisze Krzysztof SIuda) myśli że jak udostępni zdjęcie 2 razy to wygra jakby siedział przy kompie jak ja 3dni całymi dniami to może by też cos ztego było.. amnie to pomału zaczyna wkurzaćbo ja tu sie męcze a Ci mi piszą takie coś... niech mi dadzą dowód że kupuje, albo pokażą tą reklame ewentualnie że lajkują araby .. lajkują cały czas tylko i wyłącznie polacy :) znajomi oraz znajomi znajomych ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
A świstak siedzi i zawija sreberka czy jak to tam leciało...
Napisałem tylko co znalazłem z udziałem googla.
Ale jednak strasznie Cię to boli...

Co do reklamy to potwierdziła jedna z osób lajkujących Twoje foto, jednak nie chciała zdradzić szczegółów.
Żadna z tych osób z którymi rozmawiałem Cię nie zna i nie wie kim jesteś. Dopiero po uświadomieniu, że kliknęły w konkursie stwierdziły, że takie coś miało miejsce.

Co do zagrożenia... to cała masa osób ma więcej głosów ode mnie... więc jakie zagrożenie ?

Tak, tak wiem, że w regulaminie nie ma wspomniane w jaki sposób można zdobywać głosy, zatem nic już nie piszę kto co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2550
nie muszą lajkować tylko znajomi :) pokaz mi to w regulaminie :) i powiedz co to za osoba co potwierdziła bo nic nie miało takiego miejsca oszuście ! kręt,kręt i jeszcze raz KRĘT ! nie mam na co kasy wydawac tylko reklamy jakies hahahhaahhaah :D Chłopie nie wiem co ty bierzesz ale nie bierz tego ;)

Pozdrawiam .


( i skończ już bo to jest nudne, od Ciebie sie to wszystko zaczęło ... w żadnym innym konkursie jak brałem udział nie spotkalem się z czymś takim ...skończ prosze skończ :) to jest naprawde dziecinne.

aha i pokaż co znalazłeś z udziałem "googla" jestem ciekaw hah KRĘCIE

Zmieniony przez - SizeeR w dniu 2013-12-27 19:46:13

Zmieniony przez - SizeeR w dniu 2013-12-27 19:51:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
Mam to w pompce. Nie będę się tu z tobą gościu pałował. Jak widać inni też mają zastrzeżenia do tego, że w godzinę zdobywasz ponad 300 głosów. Tyle w temacie... adios
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2550
To ty zaczynasz co troche ja juz chcialem skonczyc ale nie :) tylko ty masz jakieś ale .. brak dowodów .. PROSZE SKOŃCZ tu jak i na FB siedź przy tym i pisz do ludzi całymi dniami tak jak ja to może też będą efekty:) hahaha w godzine 300 głosów :) max zdobyłem w godzine nie całe 100 . KONIEC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
Proszę o jakąkolwiek moderacje tego całego konkursu gdyż co niektórzy przeginają pałe. Niejaki Sizer z tego forum vel. Siuda na FB co ma dwa konta go dopinguje.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2550
Że przepraszam co ja robię? to że poparłem go o to że wypisujesz do każdego o wykupywanie lajków itp. to chyba moja sprawa nie ? A przeginasz ty z Adalbertem bo sie wyzywacie mnie do tego nie mieszaj jak zwykle ! Ty żyjesz w jakimś innym świecie zachowujesz się jakbyś miał 12 lat myśląc że swoimi Kłamstewkami coś zdziałasz (dyskwalifikacje innego uzytkownika) Jakie 2 konta? Pisałem z administratorem OLIMP o tym że Szczepan Siuda to ja a biore konkurs jako Krzysztof Siuda ,konto założone ponad rok temu :) Nie masz mi nic do zarzucenia chyba że znowu zaczniesz wymyślać bajki o - wykupywaniu reklam czy też lajków ... zostań bajkopisarzem może cośz tego wyjdzie a nie każdego wkurzasz tym pisaniem, każdy ma Ciebie już dosyć ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16377
Wiecie co jest w tym wszystkim najgorsze?
Że gdyby w grę wchodziła duża kasa oraz bezkarność
to byście się pozabijali…
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Argi Power/AAKG dawki, efekty..

Następny temat

TCM Xplode

WHEY premium