SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs :wyciskanie leżąć-wytrzymałość siłowa wg - kuba_n

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
W Z O R EK
no cóż coś za coś...

Ja jakoś to chyba pogodzę,nie wiem jak Kuba?

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-04-18 20:00:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336273
zawsze coś na sile zyskacie,ale gdyby trening był typowo pod wyciskanie na maxa..to efekt byłby lepszy

ja i tak podziwiam Was z to że robicie dwie wersje równocześnie...bo to naprawdę ciężki trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
W Z O R EK
zawsze coś na sile zyskacie,ale gdyby trening był typowo pod wyciskanie na maxa..to efekt byłby lepszy

ja i tak podziwiam Was z to że robicie dwie wersje równocześnie...bo to naprawdę ciężki trening

Wiesz gdybym nie robił "kraty na lato" to mógłbym pozwolić sobie na przyrost wagi i już nawet z tego faktu zyskałbym na sile,więc tu już mam tyły w stosunku do innych w konkursie wyciskania ale się nie dam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336273
ogóle trochę lipa,bo konkurs jest w dziale 35+ a tutaj tylu małolatów...ale damy radę,niech się boją,he,he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
drazekm
W Z O R EK
no cóż coś za coś...

Ja jakoś to chyba pogodzę,nie wiem jak Kuba?

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-04-18 20:00:16


ja głupi zastanawiałem się jeszcze nad startem w wariancie siła

w wariancie wytrzymałość myślę, że dam radę

Zmieniony przez - kuba_n w dniu 2013-04-18 23:46:47

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
kuba_n
w wariancie wytrzymałość myślę, że dam radę

To wiem,tylko gorzej już może być w pakiecie anty anoreksyjnym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
ZAPISKI TRENINGOWE CIĄG DALSZY

2013-04-18 czwartek - aeroby w formie tenisa ziemnego/ szczegóły -> bezpośredni link

2013-04-19 piątek - średni trening nóg, dolnego grzbietu, łydek + aeroby / szczegóły -> bezpośredni link

2013-04-20 sobota - średni trening pod konkursy klatka oraz brzuch, bardzo wyczerpujące aeroby w formie bieganie 30minut - trochę źle zaplanowany dzień, eksperymentowanie z dietą, które źle się skończyło / szczegóły -> bezpośredni link

2013-04-21 niedziela - dzień całkowitego luzu / szczegóły -> bezpośredni link

drugi tydzień z cyklu 5 za mną (plan -> bezpośredni link)
właśnie dziś kapnąłem się o małym błędzie w misce, który może być przyczyną że moja redukcja jakoś ostatnimi czasy idzie dość jałowo, poprawki naniesione zobaczymy jak będzie teraz - szczegóły link

wczoraj leciał trening wytrzymałościowy klatki

powtórzyłem schemat ćwiczenia z przed tygodnia
sztanga z ciężarem 60kg
serie pod wytrzymałość 10 powtórzeń - przerwa (odmierzana przejściem do drzwi garażowych i spowrotem) - i powtórka
przerwy pomiędzy seriami około 30 sekundowe

w pierwszej serii udało mi się zrobić 45 powtórzeń (10+10+10+10+5) - więc podobnie jak ostatnio gdzie było 46
w drugiej poszło 28 powtórzeń (10+10+8), ale miałem dość długą przerwę pomiędzy seriami
te 2 serie dość mocno mnie wypompowały

potem zmniejszyłem ciężar do 30kg i zrobiłem 2 serie na maks powtórzeń na dobicie (nie liczyłem ile tego wyszło, ale na pewno ponad 30)

za tydzień zrobię próbę konkursową, czyli wielokrotne z ciężarem = 1/2 mojej masy, zobaczymy czy taki wariant ćwiczenia wzmocnił mnie pod kątem wytrzymałości, wydaję mi się że mimo spadku siły w ciężkich próbach z dużymi ciężarami, w przypadku wielokrotnych może nie być tak źle

zaczynam 3 tydzień w obecnym cyklu

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
ZAPISKI TRENINGOWE TYDZIEŃ 3

2013-04-22 poniedziałek - trening trening plecy, tylni akton barków, obręcz barkowa, bicek, przedramiona, łydki + aeroby / szczegóły -> bezpośredni link

2013-04-23 wtorek - trening klatki, barków, tricepsów oraz brzucha + aeroby / szczegóły -> bezpośredni link

2013-04-24 środa - aeroby w formie rowerka - krótko/ szczegóły -> bezpośredni link

2013-04-25 czwartek - aeroby w formie biegania / szczegóły -> bezpośredni link

2013-04-26 piątek - dobry trening nóg, dolnego grzbietu, łydek + aeroby / szczegóły -> bezpośredni link

2013-04-27 sobota - dobry trening pod konkursy klatka oraz brzuch, aeroby w formie bieganie 40 minut / szczegóły -> bezpośredni link

2013-04-28 niedziela - dzień luzu, miał iść tenis, ale spadł deszcz i pokrzyżował plany

w tym tygodniu wyłapałem przyczynę stagnacji w mojej redukcji i w końcu waga zaczęła spadać

w środę leciał zwykły trening klatki
wyciskanie hantelek, płasko - 3 serie główne, 32kg x 8/7/6 powtórzeń
wyciskanie sztangi skos - 3 serie, 60kg
rozpiętki na maszynie - 3 serie
dość dobry trening, choć muszę wskoczyć na większy ciężar na hantlach

w sobotę trening wytrzymałościowy klatki
wyciskanie płaskie - 48kg dla wszystkich serii (waga konkursowa)
szczegóły odnośnie technik link

seria 1 - metoda ciągła, poszło 40 powtórzeń, więc lepiej o 5 niż na starcie konkursu





seria 2 - metoda progresji, zaczynałem od 1 powtórzenia dolazłem do 8 powtórzeń - 1/2/3/4/5/6/7/8 = 35 powtórzeń, przerwy ~5-10sekund





seria 3 - metoda regresji, w pierwszej serii 8 powtórzeń i potem zmniejszanie,przerwy ~5-10sekund, poszło 8/7/6/5/4/3/2/1





potem zrobiłem jeszcze rozpiętki na leciutkich hantlach, poszło z 30 powtórzeń, trochę za słaby ciężar

metody progresji i regresji są bardzo fajnymi metodami i proponuję spróbować je każdemu, bardzo fajnie czuć prace klaty i tricepsów

mimo że poleciała mi dość mocno siła w klacie, wytrzymałość poszła delikatnie do góry co jest jakimś małym pocieszeniem

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
.

Zmieniony przez - kuba_n w dniu 2013-04-28 21:55:58

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8783
sog za come
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

powrot rownowagi w diecie

Następny temat

Konkurs: wyciskanie leżąc-SIŁA wg.drazekm

WHEY premium