SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs / CiociaSamoZlo / podsumowanie str15

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 661 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53963
Cioteczko droga, jakie nie widać zmian? Ja ze wzrokiem problemów nie mam, a widzę, co zresztą napisały także dziewczyny, że talia się pikna robi, tak samo plecki Pięknie sobie poradziłaś w drużynie Bootcamp Gratulacje Ciocia! Teraz czas na zasłużony odpoczynek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Wielkie gratulację za wytrwałość i samozaparcie Twój dziennik czytam odkąd tylko zarejestrowałam się na forum i zawsze z niecierpliwością czekałam na kolejny wpis
I że niby zmian nie widać? Co to za herezje? Tak jak już poprzedniczki napisały - plecy i brzuch dużo zyskały. Mnie się jeszcze nogi podobają. Jak na tak krótki okres czasu i takie warunki to jak dla mnie wielkie zmiany Jeszcze raz gratuluję i życzę powodzenia w dalszych treningach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Widać zmiany, smalcu coraz mniej, są spadki, ludzie z Twojego otoczenia widzą, ja też widzę. Gratuluję Ciociu z całego serca. I życzę Ci, żeby te zmiany z każdym cyklem były coraz większe i większe, żebyś doszła w końcu do takiego punktu, że powiesz: "Tak, zapyerdalałam mocno i teraz mam wszystko, czego chciałam"..... a potem wymyślisz nowy cel MOCY forever!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Czocza, wsysa pięknie!!! Podziwiam... Zgadzam sie z tym co napinano powyżej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Brawo!!!
Za przetrwanie obozu, Ty i pozostałe jego uczestniczki, powinnyście dostać jakieś nieśmiertelniki z logo Ladies SFD
Jestem pełna podziwu - serio drużyna kosmitek

Plecy Ci się poprawiły i masz dzięki temu lepszą talię, skurczyłaś się ogólnie też trochę - także obóz przyniósł pozytywne efekty

Ja osobiście uwielbiam Twoje wypiski, styl pisania, ten luuuss i dystans - tak trzymaj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 795 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18368
gratuluję optymizmu, samozaparcia i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonego celu. Zmiany widoczne gołym okiem. Życzę dobrej regeneracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25680
Ciotka, weź Ty sobie te fotki ustaw obok siebie, tak, aby postać była jednakowej wielkości. Zobaczysz zmiany. A jak nie zobaczysz, to marsz do okulisty. A ogólnie to ja postuluję o dodanie takich fotek, bo ja ze wzrokiem tez problemy mam i musiałam sobie twoje tak poustawiać i wszystko widzę, i mi się podobają zmiany. Miałaś ciężko jak nie wiem co, ale pięknie dałaś radę.

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
Ciocia aż się chce przetrzepać za te głupoty co piszesz. Zmiany są, brzuch wessało i jakość zdecydowanie na plus. Gratuluję przetrwania tej batalii , naprawdę ciężko pracowałaś.

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Gratulacje

Lekko na pewno nie było,a dałaś radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
Wystarczy na boczki popatrzeć, żeby zobaczyć, że zmiany jak najbardziej są! No i wcięcie w tali wyraźnie większe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs/Leah/podsumowanie17

Następny temat

kEnu na start, czyli redukcja po redukcji

WHEY premium