SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kombinowane diety pomocy redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Psychorzodkiewka
Ja mam zapotrzebowanie 1600 teraz już tyje a miód to cukry proste


banan tez
rozgotowany bialy ryz defacto rowniez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 105 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 453
Miód ma dużo węgli już sobie Stevie kupię. To jak najlepiej rozłożyć te węglowodany w posiłkach i jak łączyć produkty? Węgle na śniadanie całkowicie out? Płatki jaglane moga być? Stosowałam zasadę żeby nie łączyć białka i tłuszczu z weglami i nie wiem czy to ma sens i czy zacząć oddzielać owoce od innych pokarmów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 105 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 453
Załączam idiotyzmy którymi nadal nęka mnie osoba która zraziła mnie do węgli. Tylko że rok temu w to uwierzyłam i dlatego podświadomie mam weglo-fobie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 105 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 453
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 105 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 453
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 105 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 453
Komentarz pozostawiam tu obecnym bo ja się w sumie i tak nie znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jak masz rozłożyć makro w posiłkach już Bziu pisała. Moim zdaniem, jak masz problemy z układem pokarmowym, to darowałabym sobie słodziki, czy to stewie, czy inne. Skupiłabym się na jakościowych produktach i niekoniecznie szerokiej ich palecie, żeby było wiadomo, jak organizm reaguje. Jednak bez popadania w skrajności typu jem tylko bio płatki i eko pierś z kurczaka. Postaraj się ponad miarę nie kombinować Musisz sobie dac czas i nie reagować nerwowo. To się wszystko w 2 dni nie naprawi, trzeba się trzymać jakiegoś schematu.. Ale to juz było na różne sposoby pisane

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teorii jest bilion i jedna - na poczekaniu ci wygooguję x teorii popierających i przeczących tym screenom. Ale tak jak ci pisałam, 95% ludzkości najlepiej funkcjonuje na diecie mniej więcej zbilansowanej. Ta jest dla nich odpowiednia pod kątem fizycznym i psychicznym. Te radykalne koncepcje są stosunkowo nowe - tak na prawdę nie wiadomo jak wpływają na ciało długoterminowo. A niejedzenie węgli łatwo zacząć, a ciężko przerwać - jak sama zauważyłaś. Ja serio nie widzę większego sensu wrzucania na ketozę czy nawet lc młodej, szczupłej dziewczyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 105 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 453
Bziubzius zaproponowałaś mi łączenie kaszy z owocami a to nie będzie fermentować? I jeszcze dodam że mam zachcianki ciągle na węglowodany np ryż, owoce kaszę jaglaną albo na omlet kokosowy i mleko sojowe kawę, po kilka razy dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22611 Napisanych postów 11144 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356252
A ile Ty w tej chwili jesz i jaki rozkład makro? Możesz wrzucić dzisiejszą miskę? Bo mam wrażenie, że niestety nie tak, jak Ci proponowały dziewczyny na początku tego tematu.

A zachcianki to najczęściej wynikają z braków: braku odpowiedniej ilości kalorii i braku odpowiednich produktów w diecie.
No i z przeszłości - jeżeli przez dłuższy czas niedojadałaś i nie dostarczałaś organizmowi właściwych makroskładników, to on to próbuje nadrobić.


Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2016-03-22 19:46:30

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Gloria2 ostateczna redukcja

Następny temat

Kisiel na diecie redukcyjnej

WHEY premium