SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kombinowane diety pomocy redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22611 Napisanych postów 11144 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356252
I autorko tematu: Twoim priorytetem powinno byc zdrowie. I potem jeszcze raz zdrowie.
A odchudzanie to sobie zostaw na moment jak juz unormujesz sytuacje i pozbedziesz sie problemow jelitowych, zoladkowych i nabierzesz zdrowego podejscia do jedzenia. Bo teraz to odchudzanie tylko poglebi problemy.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Zwłaszcza, że podejrzewam że problemem nie jest tłuszczyk tylko wzdęcia. Na zdjęciach widać, że jesteś szczupła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 105 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 453
Dobra na dzień dzisiejszy skupię się na zdrowym jedzeniu i ćwiczeniach i zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Powodzenia. Jeśli masz ochotę to mozesz zdawać to relacje na bieżąco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 105 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 453
Okej na pewno dam znać za jakiś czas :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 105 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 453
Nadal jeść 1600 kcal jeśli nie ćwicze? Jak jeść w święta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22611 Napisanych postów 11144 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356252
Minimum 1600 kcal - Ty musisz odżywić organizm, dać mu zrozumieć, że skończył się czas głodówki i będzie dostawać normalne ilości pożywienia. Trzeba ruszyć trochę metabolizm.

W święta - to już Twoja decyzja. Ja jem normalnie - tzn nie idę na święta z pojemnikami z fit żarciem i jem to, co będzie.

Unikaj produktów co do których masz pewność, że Ci szkodzą, ogranicz ciasta (albo ich nie jedz, jeżeli wiesz, że nie skończy się na 1-2 kawałkach) i ciesz się świętami. Jak się pominie góry ciasta, to Wielkanoc jest zdrowa - jaja, mięsa, trochę pieczywa - nic nadzwyczajnego.


Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2016-03-26 15:56:08

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 105 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 453
Oki, co do świąt to nawet nie dotykam niezdrowego jedzenia , mam tylko wątpliwości co do sałatki z majonezem. A kiedy powiedziałam znajomym że jem 1600-1700 kcal to powiedzieli że muszę obciąć z 200 kcal bo jak nie ćwicze to jem za dużo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Zmień znajomych

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 105 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 453
Wiesz co ale naprawdę wydaje mi się że to dużo skoro nie ćwicze narazie a 1600 to moje zapotrzebowanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Gloria2 ostateczna redukcja

Następny temat

Kisiel na diecie redukcyjnej

WHEY premium