SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kombinowane diety pomocy redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22611 Napisanych postów 11144 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356252
Tak, codziennie. Jak chcesz zeby ktos Ci pomogl, nspisal co poprawic w misce i treningu, to duzo latwiej to robic na biezaco niz jak np wrzucisz zestaw z 2 tygodni.

Poza tym jak chcesz pilnowac diety i treniwac to prowadzenie dziennika nawet dla siebie, bardzo to ulatwia.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Weglowodany to nie cale zlo tego swiata, a przy oslabionej konwersji hormonow tarczycy nie powinnas ich wykluczac.

W Twoim wypadku rzeczywiscie nie sa one potrzebne w kazdym posilku, ale tez komponowanie posilku pt. sam bialy ryz, raczej nie jest dobrym pomyslem.

ja tu widzialabym na poczatek
bialkowo tluszczowe sniadanie, powiedzmy jajka z warzywami,
na drugi powilek powiedzmy zupe krem z warzyw z maslem klarowanym lub koktaj owocow-warzywny z mleczkiem kokosowym,
obiad mieso/ryby + warzywa, (kiszonki mile widziane)
kolacja kasza z warzywami, budyn jaglany, ryz z owocem i cynamonem/ nalesniki z maki gryczanej

dobrym pomyslem byloby wprowadzenie bulionow gotowanych na kosciach z miesem
suplementacja witD3, probiotyk, enzymy trawienne

po 1-2 miesiacach sprawdzilabym jak ma sie cukier/insulina na czczo oraz przeciwciala

Wykluczylabym gluten i nabial, ale zostawila zboza takie jak gryka, ryz basmati, kasza jaglana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 105 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 453
Dziewczyny albo spuchłam albo przytyłam bo nie wchodze w spodnie :( plus dzisiaj jadlam ryż z jabłkami a potem byłam na wyjeździe i dopadł mnie głód i zjadlam paczkę musli :( co do śniadania BT to ciężko mi rezygnować z owsianki bo ona pozwala mi pozbyć się zaparć
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 105 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 453
Bziubzius na kolację jeść węgle i owoce? Nie odlozy mi się tłuszczyk?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jak będziesz jadła więcej tłuszczy, to też pozbędziesz się zaparć.

Jeśłi masz wykluczyć gluten to raczej owsianka odpada, chyba ze kupisz płatki bezglutenowe(drogie).

Panikujesz na myśl o węglowodanach a wciągasz paczkę musli - ze zboża, z cukrem. Takie napady swiadczą o tym, ze dotychczasowa dieta jest niedoborowa i organizm domaga sie paliwa.

I kolejna strona bicia piany. Spróbuj czagoś, jakiejs koncepcji, poobserwuj organizm,a jak będzie trzeba to się zmodyfikuje. Gadaniem się niewiele zmienia
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 105 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 453
Musli zjadlam bo miałam napad ( teraz już to opanowalam) ale po wyjściu z ketozy zimą miałam napady kompulsywnego objadania. Podczytuje inne wątki, ćwiczenia od poniedziałku jak minie angina :)
Co do tłuszczu to niestety nie działa bo byłam juz na high fat :( a co z kawą? No i zaczynam uzupełniać dziennik, omlet kokosowy na śniadanie może być? I wszystkie płatki out?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
omlet kokosowy moze byc

mialas zle dobrana diete skoro byly zaparcia



Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2016-03-21 09:01:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 105 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 453
To ile tego tłuszczu jeść i jaki najlepszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Na drugiej stronie Eveline podała Ci rozkład 100 g białka, 180 ww, 60 tłuszczy, na tej stronie Bziubziuś podała rozkład makro w posiłkach - ze wskazaniem na rodzaj tłuszczy.

Ułóż wg tych zaleceń dietę, to sie ewentulanie ją skoryguje.

Nie ma najlepszego tłuszczu. Są różne. Najwazniejsze jest urozmaicenie.


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2016-03-21 12:25:01

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Gloria2 ostateczna redukcja

Następny temat

Kisiel na diecie redukcyjnej

WHEY premium