SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejny temat odnośnie BCAA i Kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1437

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga / wzrost

85

Staż treningowy

3

Cel cyklu

siła/masa

Stosowane już wcześniej suplementy

kreatyna mono, cell pump, bcaa, mass xxl

Stosowane wcześniej spalacze

brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

brak

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

b:175g/ww:385g/t:62g

Przewidziane finanse na cykl

finanse wydane ewentualnie do 100zl

Uwagi i sugestie

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2122
Witam Was drodzy forumowicze.

Mój staż to około 3 lat mam za sobą około 4 cykli, większość to cykle na mono. Teraz postanowiłem pójść o krok dalej. Dlatego zakupiłem 2 puszki BCAA XTRA i dostałem "w spadku" CREATINE XPLODE 2 puszki. Jednak mam pewne wątpliwości, które mam nadzieje pomożecie mi rozwiać. Mianowicie, mam pytanie czy te dwie odżywki można mieszać razem w szejkerze (przeszukałem internet ale znalazłem kilka różnych informacji jedni twierdzą że tak inni że nie). Czy należy je mieszać osobno i zastosować jakieś odstępy czasowe pomiędzy ich przyjmowaniem.
Odnośnie przyjmowania to myśle o czymś takim:

DT:
około 30 minut przed treningiem BCAA (około 10g BCAA, stosuje 1g/10kg masy ciała oczywiście 10g BCAA nie licząc glutaminy) razem z Kreatyną (5g kreatyny)
około 10 minut po treningu 2 banany (i tu nie wiem czy nie lepiej zastąpić bananów jakimś carbo chociaż wolalbym pozostać przy naturalnych węglach) a około 20minut później bcaa (10g) z kreatyną (5g)

DNT:
około 30 minut przed śniadaniem BCAA (10g)
około 30 minut po śniadaniu kreatyna (5g) (a to ze względnu na to że mój żołądek źle reaguje na przyjmowanie tej kreatyny na pusto, ewentulanie proszę o zaproponowanie jakiegoś innego terminu)

Jeśli się coś nie zgadza to proszę o poprawę i z góry bardzo dziękuje

Pozdrawiam

W życiu tylko ten ma wszystko, kto daje z siebie wszystko

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Możesz mieszać.

Dawkowanie ok :)
DNT odpuść sobie BCAA, szkoda, jakbyś miał EAA to jeszcze rano bym dał, osobiście poleciałbym tylko w DT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2122
Wielkie dzięki Panowie. A czy odstępy czasowe są dobre?? Czytałem w jakimś magazynie że bezpośrednio po treningu nie wolno niczego przyjmować tylko jakieś 15 minut później. Dlaczego?? tego w tym momencie nie jestem w stanie powiedzieć jak znajde ten artykuł to napisze. Odnośnie EAA zastanawiałem się już nad kupnem. Wcześniej nie miałem przyjemności testowania tej odżywki ale może dokupie teraz. Wcisnąć to rano w dnt i przed treningiem ?? Czy tylko rano w dnt wystarczy??

Zmieniony przez - Kabanosek5 w dniu 2012-02-05 17:53:17

W życiu tylko ten ma wszystko, kto daje z siebie wszystko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
jezeli miałbys bcaa i eaa to te pierwsze bierz przed tren. a te drugie po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
eaa j/w
po treningowo lub w trakcie jak znalazl, jak cie stac to mozesz i w dnt wrzucac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2122
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Temat można zamknąć ;). Oczywiście Sogi polecą dla wszystkich którzy mi pomogli.

Zmieniony przez - Kabanosek5 w dniu 2012-02-05 22:07:57

W życiu tylko ten ma wszystko, kto daje z siebie wszystko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odzywka bialkowa

Następny temat

Dawkowanie/ Mieszanie

WHEY premium