SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnośnie BCAA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3553
Witam,mam taki problem - zacząłem trening FBW przedwczoraj no i bolały mnie po nim mięśnie()...wiem ,że to dobrze ale dziś już trudniej było zrobić trening z taką obolałą klatą I zastanawiam się nad zakupem BCAA do ogólnej poprawy regeneracji mięśni. Jaka jest wasza opinia ? Czy BCAA będzie dobrym wyjściem ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
smialo mozesz laczyc nawet z jedzeniem, chelaty maja to do siebie ze nic im nie przeszkadza to raz a dwa ze wapn zawarty w twarogu nie wplynie na przyswajalnosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mozesz sprobowac, ale:
- wez pod uwage ze to inny trening, nowy bodziec, wiadomo ze na poczatku beda zakwasy itp
- zwroc uwage rowniez na inne rzeczy, typu sen, dieta...
- nie spodziewaj sie po BCAA nie wiadomo jakich rewelacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Zakwasy to zakwsy, norma, z treningu na trening przejdzie. Co do BCAA to glownie antykatabolik, nie zapobiegnie bola miesni. Proponuje skupic sie nad regeneracja. Wiecej snu nikomu nie zaszkodzi, mozesz sobie zakupic ZMA.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3553
Powiem tak ,że nawet jak robiłem splita i cały czas robiłem klata na płasko/skos,rozpiętki to zawsze przez pare dni bolała mnie klata więc to się raczej nie zmieni (przynajmniej przez najbliższe 2-3 miesiące) Co do diety staram się utrzymywać 10 wskazówek ,po BCAA spodziewam się zmniejszenia tego bólu po treningach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2323
Ja po pierwszych treningach na siłowni po wakacyjnej przerwie też miałem wszystko obolałe, ale przeszło po tygodniu i zmęczenie po kolejnych treningach czułem tylko wieczorem. Rano jak nowo narodzony

Can't be enough

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3553
Sam już nie wiem poczekam jeszcze pare dni i zobacze jak wtedy będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
na regeneracje glutamina wydaje się być lepsza, BCAA bardziej jako antykatabolik

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Na ten ból to lepszy od BCAA będzie paracetamol
Nie spodziewaj się jakiegoś oszałamiającego rezultatu stosowania BCAA. Raczej, porównując wydaną kwotę i osiągnięty efekt, możesz czuć się zawiedziony.

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3553
No ale ostatecznie BCAA przyspiesza regeneracje mięśni , czy nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
cyt. "- BCAA zmniejszają zakwasy, hamują obniżenie poziomu testosteronu po treningu i pełnią rolę podaży energii dla komórek mięśniowych."

teoretycznie tak, osobiście odczuwam efekt w postaci redukcji potreningowych bólów mięśni, po suplementacji glutamina, oczywiście trza się wyspać wtedy lepszy efekt, a w zasypianiu ZMA pomaga

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1457 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29662
na regeneracje lepiej wspomniane tu ZMA... Na mnie bdb działało CHela MZB z Olimpu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostatnia konsultacja przed cyklem

Następny temat

Green Magnitude +....... jakis stack bez NO,koncze cykl na vasobolonie

WHEY premium