SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Ćwiczę w domu od niedawna i niestety nie mam sztangi, więc na klatkę robię taki trening: 5 serie pompek zwykłych po 15 powtórzeń i 3 serie pompek z nogami wyżej po 11 powtórzeń. Czy tym treningiem mogę choć w pewnym stopniu osiągnąć masę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254
mase raczej nie. bardziej rzezbe chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
jezeli chodzi o mase to proponuje do tych pompek dorzucic plecak na plecy jakies ksiazki

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
A ja szczerze polecam pompki na poręczach. Ustaw np.: dwa krzesła obok siebie (byle tylko stabilne) lub dwa biurka i pompuj. Jeśli ci nie będzie szło to wspomagaj sobie nogami.
Polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
wez jakis plecakck z obciazeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Strongzonk to sie nazywa pompki na 3 krzesłach a nie na poreczach

Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2004-11-17 18:42:43

Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2004-11-17 18:43:29

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Z tym plecakiem to chyba dobry pomysł, ale mam w związku z tym 2 pytania:
1. Czy jeżeli do tej pory ćwiczyłem bez obciążenia, to czy mogę z dnia na dzień przerzucić się na pompki z obciążeniem?
2. Czy jeżeli robię 3 serie po 11 pompek z nogami wyżej bez obciążenia, to czy do tego ćwiczenia muszę je dodać(11 powtórzeń jest na masę)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
1. tak
2. Nie koniecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
1.oczywiscie mozesz tylko nie wkładaj odrazu wszystkich ksiazke tylko bedzie stopniowo zwiekszał ciezar

2.jezeli robisz serie po 11 powtórzen to narazie przy tym zostan , załoz plecak jak bedziesz wykonywał te 11 powtórzen na lajciku bez zmeczenia

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Dzięki za odpowiedzi(kurcze co ja bym bez tego forum zrobił) i mam jeszcze ostatnie pytanko- czy mogę do tych 3 serii dodać czwartą(też na zasadzie z dnia na dzień)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
A i jeszcze mam pytanie ile obciążenia proponujecie na początek do pompek zwykłych(chcę robić np. po 10 powtórzeń)?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Technika

Następny temat

cwiczenia dla 15 latka

WHEY premium