SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kelton zestaw Spartan II - super wytrzymały zestaw do wyciskania MEGA ciężarów.

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10876

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Między stojakami po zewnątrz a obwódką blokującą ciężar na sztandze musicie liczyć przynajmniej 3 cm luzu z jednej i drugiej strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5761
Dostałem te ławeczke i nie mam w tych deskach gdzie jest tapicerka dziurek aby je przymocować do metalowego stelaża, sam mam je wywiercic (wiem ze to oczywista odpowiedź, ale chce tylko się upewnic czy to tylko male niedociagniecie z Waszej strony)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
prosguix: Wszystko jest ok. Musisz ustawić oparcie i siedzisko tak aby pasowało do Twojego wzrostu i po prostu silno wkręcasz. Wkręty będą dobrze trzymać tylko wtedy jak będą wkręcone w pełny materiał. Napisz jak po 1 treningu będziesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 335 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4589
jest w brzesku moze sklep firmowy czy cos , by móc przetestować sprzęt? jesli tak , to jakie godziny otwarcia? pzdr

d*****, koks, firefox!

mPCs.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
miscacy: Możesz w brzesku sprawdzić sprzęt przed zakupem od 8 do 16. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272
naprawdę extra ławka... polecam każdemu !!!

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36
Zalety: cena, uzyte materialy, latwosc montazu, design.

Wady: zbyt duza odleglosc siedziska od oparcia, ktora, wbrew temu co sie wyzej mowi - nie mozna dostosowac - instrukcja montazu scisle podaje wymiary bez wiekszej tolerancji i slusznie, niezachowanie tej niewygodnej odleglosci uniemozliwiloby regulacje pod roznym katem oparcia; bardzo uciazliwe i wrecz niemozliwe przezbrajanie lawki z cwiczenia klatki na barki - ciagle odkrecanie i zakrecanie srub latwo studzi zapal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15919
a ja od siebie napisze ze mam tę ławkę od ~~roku. nie zamieniłbym jej na inną. ławka jest stabilna i ładna. kiedy KELTON rozwiązał problem z lekko chwiejącymi sie stojakami otrzymałem ulepszenie gratis (przyszło pocztą za darmo). barki robie na stojąco i nie odkrecam stojaków. teraz gdybym kupował (mam więcej PLN) kupiłbym osobno ławke i osobno stojaki ale i tak firmy kelton. a przysiady moze robic wysuwając stojaki do gory i podchodizć pod sztangę od gory (przesuwam łąwkę i stoje za nia).
mam nadzieje ze w koncu polska firma, polski kapitał osiagnie duzy sukces.
pozdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
ja jutro odbieram swoją ławeczke zobaczymy zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs - na dobry początek

Następny temat

Kelton zestaw Hyperion II - najmocniejszy zestaw z serii Kelton Home.

WHEY premium