SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kelton zestaw Spartan II - super wytrzymały zestaw do wyciskania MEGA ciężarów.

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10881

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 203
Kiedy ustawiam ławkę pod maksymalnym skosem, koniec metalowej konstrukcji oparcia ledwo nachodzi na belkę, do tego stopnia że gdy ćwicze wypadają elementy maskujące... W sumie troche sie boje tak cwiczyc i przestawilem sie na niższy skos ... Troche to dziwne , moim zdaniem oparcie powinno sie opierac o belkę z zapasem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
tak tak pisałem o tym w mojej recenzji szkoda ze nie ma odzewu ze strony Keltona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Daboog: Ten odstęp można spokojnie zmniejszyć do 5 cm. Mniej też można ale nie będziesz mógł wygodnie zmieniać kąta. Jeśli chodzi o zmianę ławki z płaskiej na barki zastosowaliśmy mocowanie z szybką zmianą przy sprzętach HEAVY.
tyson911: Cieszę się z Twojej opinii, może udało by się Tobie zrobić obszerniejszą recenzję ? :)
chucknoris: Odpisałem w recenzji, przepraszam że tak późno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
Ławka dzisiaj doszła. Troszke się zawiodłem... 1 wrazenie pudło jakies zmasakrowane otwieram niby wszystko ok ale przy składaniu zauwazylem ze w wielu miejscach się porysowało ;/

Sama ławka fajna stabilna tylko nie moge sobie poradzic z tym odstępem miedzy siedziskiem a oparciem. jak wcisne tyłek w szczelinę to niewygodnie łapie mi się sztangę gdy zejde nizej nie mam podparcia pod kręgosłup (odcinek lędźwiowy) co tworzy pewien dyskomfort. Pokombinuję z rozstawem i moze wykombinuje jak to zrobić. A moze ktos mi doradzi oddnosnie odstępu i w sprawie sztangi (tj jakiej powinna byc dlugosci ) bo 180 podobno haczy :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
kubasias: W sytuacji jak otrzymujecie uszkodzoną paczkę musicie spisywać protokół szkodowy. Piszemy ta informację gdzie się tylko da :) Transport sprzętu nawet w drewnianych skrzyniach może być uszkodzony to się po prostu zdarza. Kurierzy też są ludźmi. Jeśli chodzi o odstęp jeśli zależy CI bardziej na małym odstępie to możesz zrezygnować z regulacji konta siedziska i skręcisz to blisko. Odstęp taki musi być jeśli tapicerka ma być gruba i mocna :) Jak będziesz dalej miał z tym problem pisz coś wymyślimy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
Nic się nie stało ;] nie będę się czepiał kilku zadrapań. Ale proszę o odpowiedz odnosnie sztangi czy 183 cm bedzie dobra??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5761
Na ktorych podporkach jest najlepiej umiejscowić drazek jeżeli robie gore klaty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
kubasias: Nasza sztanga 182 cm pasuje na 100%, jeśli masz inna ofertę sprawdź żeby część chwytna miała przynajmniej 104 cm.

Zmieniony przez - Kelton w dniu 2008-11-04 12:05:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 203
ja mam ten gryf:
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/18/47 
i oprocz tego ze jest lżejszy niz 10kg to jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
Witam kupiłem 180 cm ale z czescią chwytną 109 wiec jest dobrze :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs - na dobry początek

Następny temat

Kelton zestaw Hyperion II - najmocniejszy zestaw z serii Kelton Home.

WHEY premium