SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kelton zestaw Spartan II - super wytrzymały zestaw do wyciskania MEGA ciężarów.

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10879

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 267 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5312
dostalem dzsiaj lawezke i jestem nie milo zaskoczony z powdu tege ze niektore elemenrt byly zle spasowane niemoglem nalozyc nakladek plastikowych na stojaki
musialem pilowac niektore dziury poniewaz byly tam resztki metalu przez ktore nie moglem zloztyc lawki. ale co do wykonania poszycia jestemzadowlon na lawce sie doscyc dobrze cwicy jest stabilna acha i jeszcze jedno kupile lawke jako pierwszy i zadzwonilem do was i pwiedzialem jaki rozmiar chce koszulki,otwieram paczke a tam koszulki niema zdziwilem sie bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 267 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5312


aztkimi plamami ta lawke otrzymalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
siwy9310: Witam, otrzymałeś już koszulkę? Podaj numer zamówienia wtedy będę mogła sprawdzić czy została do Ciebie dosłana.
POzdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 267 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5312
dostalem 2 dni po dostani lawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
siwy9310: Witam
Cieszę się bardzo, że do Ciebie dotarła.
POzdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 181 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6029
jaki jest rozstaw w wieszakow w tej ławce Spartan II ??
chcialbym ja zakupic lecz mam gryf domowej roboty i ma tylko 150 cm. Bedzie mozna go uzywac na tej lawce czy w gre wchodza tylko gryfy 180 cm?pozdrawiam

"Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej"
Edward Gierek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
Lukasszzz: Witaj, do ławki spartan II powinieneś mieć gryf 180.
POzdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2739
Witam

niedawno zamówiłem ławkę Spartan II i muszę stwierdzić że był to bardzo dobry zakup.
Ławeczka porządnie wykonana, bardzo stabilna, wygodna i estetyczna. Bardzo wygodnie się na niej ćwiczy. Paczka była u mnie na drugi dzień po zaksięgowaniu pieniędzy przez firmę Kelton.
Śmiało mogę polecić ten model każdemu na pewno nie będziecie zawiedzeni

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
wiewi0r: Cieszymy się, że jesteś zadowolony.
Zapraszamy ponownie do Kelton
Serdecznie pozdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 368
Cze.

Zaksięgowano wpłatę w poniedziałek ok. godz. 8.00 , a we wtorek ok. godz. 9.00 już ławka stała u mnie w garażu :). Wychodzi 25 godz. od zaksięgowania wpłaty.! Ekspresowa wysyłka :). A co do ławki to przyjemnie się ćwiczy. Jest wygodna oraz mocna i stabilna. Dostępne były tylko czarne kolory, więc zamówiłem czarny, a jednak dotarła do mnie czerwona ławka (chciałem czerwoną, ale tylko czarna była) i wyszło mi to na moją korzyść :).

Pozdrawiam cały Kelton :).
SubZero.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs - na dobry początek

Następny temat

Kelton zestaw Hyperion II - najmocniejszy zestaw z serii Kelton Home.

WHEY premium