SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kebula w remoncie part 2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
a no, tak jest. na szczęście jego wskazówki są skuteczne i widać, że się przyłożył so rozpisania suplementacji i diety, ale nie musi mi w każdej odpowiedzi na moje pytania zaznaczać, że uważa mnie za glupią blondynkę. na pewno do końca lipca bede z nim współpracowac, no chyba, że się wcześniej pożremy. Jest mi potrzebny, a nie chcę szukac nowej osoby, bo będzie taka sama sytuacja. nadzień dzisiejszy, nie mam za małą wiedzę,żeby sobie sama pomóc. oczywiście, napisałam mu, ze nie życzę sobie takich uwag, mam nadzieję, że dotarło.

dobra, wczoraj kompletnie nie poradziłam sobie z rozplanowaniem posiłków; ostatni zjadlam o 21, wsiadłam w busa, gdzie praktycznie całą drogę drzemałam, ale finalnie położyłam się w łóżku o 2. wstałam przed 7, bo już byłam zbyt głodna i nie było mowy o bulletproofie, musiałam zjeść tradycyjne śniadanie.

dziś wypadło znów DT, i cholera, w dodatku to najcięższe, więc rekordów nie było, a wręcz regresy. no ale bywa
TRENING A
1. Siad z podwójnym dnem 5x5
40kg/40kg/40kg/50kg/50kg
2. MC 5x5
60kg/60kg/60kg/60kg/70kg--> lipa, wiem, nie miałam siły na więcej
3. Wykopy 3x20
4a. Wyciskanie hantli 3x15

8kg
4b, ściąganie rączek z wyciągu górnego w bramie 3x15
4c. rozpiętki


+ stretching

w zasadzie myśle, że pomysł triseta z ćwiczeniami na górę nie jest głupi. zaszły drobne modyfikacje z racji zajętego sprzętu
próbowałam podejsc do internwałów, ale coś bolało mnie śródstopie przy sprincie, więc sobie odpuściłam. słusznie, bo jednak zmęczenie przyszło z opóźnionym refleksem i teraz dogorywam

co do mojej redukcji. nie prowadzę dzienniczka wymiarów, bo mnie frustruje brak zmian, za to obsesyjnie wchodzę na wagę jak wariatka, chociaż wiem, że to najgorszy wymiernik. za to mama mi powiedziala, że schudłam od świąt. także jest spoksik

dieta:
1. 3 jaja
2. kurczak, kiełbasa swojska, cukinia, ogórek, sałata, papryka
TRENING
30 g wpc
3. kurczak, wiórki, olej lniany, sałata, ogórek
4. (w planie) kurczak,ziemniaki, marchewka, jabłko, olej lniany, kakao

z racji tego, że moje posilki wyglądają hm...źle..to przesyłam słodkie, potreningowe selfiątko....tak, tak chodzę po ulicy, na przekór opinii, żelegginsy to nie spodnie .


1

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18098
Ah to Ty tak wyglądasz świetnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Pff jak się ma takie nogi to można ja też chodzę w samych leginsach i to nie tylko sportowych i to bez jakiejś tuniki czy czegoś zasłaniającego pośladki. Co mnie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Lubię jak dziewczyny w takich trenuja a najbardziej jak robią mc na prostych nogach

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18098
To już wiem teraz dlaczego faceci idą nagle ćwiczyć na tył jak robię mc na prostych hah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ja jak zaczynam to niektórzy każą mi wyjść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18098
hahaha u mnie na ciężarach robi się pusto a na maszynach pełno facetów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
A no ja. W zasadzie jak widac na insta, wole szorty. Legginsy nosze na co dzien . Mam jeszcze takie z imitacja szkieletu mechanicxnego, pokaze kiedys

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
musze se chyba założyć tego insta.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2637
Gdybym miała takie nogi też bym preferowala szorty, na rzaie ciesze sie, ze w miare ok wygladam w leginsach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miesiączka

Następny temat

Masa czy redukcja?

WHEY premium