SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kebula w remoncie part 2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Kebula jak chcesz sponsorować wizyty u okulisty wszystkim, którzy nie widzą Twojego "ulania" to obawiam się, że zbankrutujesz :P Ja oczywiście też poproszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 270 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3864
nightingal
Poproszę o przelew na okulistę. Ja tu nie widzę ulania - a że żyły nie ma - to chyba w przypadku kobiet norma raczej niż aberracja.

Dlaczego norma? U mnie żyły zawsze widać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Haha dolaczam do listy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
E tam kebula, ulana to nie jestes na pewno, nie bluznij te dodatkowe centymetry w pasie pewnie raz dwa zleca jak lekko zredukujesz. Z reszta widzialam Cie na zywo raptem miesiac temu,takze wiem , ze jestes drobniutka.

dobra nozia

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no nie, wiecie co, rece mi opadają...ja wiem, ze staracie się być mili itp, ale jak tak wyglada płaski brzuch to zakladam bikini i lece na zawody.. jeszcze zdązę
tak Night, JEST MI POTRZEBNY DO SZCZESCIA, bo chce nosic to, na co mam ochotę, a nie to w czym dobrze wyglądam.
no własnie Miss daltego redukuję. ale niestety, mi tak z pasa lekko nie leci
ale za komplement o kopytku dziękuję

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Przyjmuję do wiadomości, że jest Ci potrzebny - ale pozwolę sobie tego nie rozumieć. Z mojego punktu widzenia - jako faceta - wyglądasz ok. Dalej nie dyskutuję bo nie chce Ciebie denerwować.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ale brzuch na scenie to nie jest tylko płaski a zasuszony wręcz. I jeśli marzy Ci się forma sceniczna i dlatego uważasz, że do dobrej formy Ci daleko to rzeczywiście źle wyglądasz.
I szczerze nie sądzę, żeby osoby, które Ci tu coś napisały chciały Ci sztucznie słodzić tylko stwierdzają fakty. Kropka. Szczerze to myślałam, że chociaż porządnie wzdęta będziesz ale się rozczarowałam :P

A i jeszcze Cię pocieszę, że nawet jak będziesz miała swój wymarzony brzuch to nadal będziesz musiała ubierać to w czym dobrze wyglądasz, bo nawet z idealną sylwetką nie wygląda się we wszystkim idealnie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Ja juz opr od Eve dostalam za to, wiec sle dalej - core sie powinno trzymac, a nie sie tak wyginac i puszczac do przodu nieladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
to ja też tego okulistę poproszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
to moze najpierw sie doprowadzę do takiego wyglądu, a później zobaczymy
Strumyk TO JEST MOJA NEUTRALNA POZYCJA. moj core jest juz pod kontrolą: naturalnie spięty i miednica podciągnieta

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miesiączka

Następny temat

Masa czy redukcja?

WHEY premium