SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kebula w remoncie part 2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Myraen


jakby to przemyslec to wkurzenie kogos na maxa ma miejsce duzo czesciej niz spozycie 75g glukozy na czczo


Myraen, jasne, ale wtedy nie badasz kortyzolu :) Keb luz. Ale wiesz jak to jest czasem dziwne wyniki wychodza jak sie wywijasy z dieta robilo. Takze trzeba wziac pod uwage inne markery. Wez sie przyznaj, ze ta glukoze lubisz pic i tyle :)


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 01/08/2017 22:09:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
jakby do tej glukozy dodać łyżeczkę masełka, troche mleka i kakao to by była pycha

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dorzućmy jeszcze trochę białka, żeby ładnie makro wyglądały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
A mam Cie. Wiedzialam ! Glukozerca!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
oki, trochę mnie znów nie było, bo przed wyjazdem miałam mega niedoczas, a w domu nie miałam stabilnego internetu. dopiero teraz udało mi się ustawić w miarę możliwe połączenie.
w zasadzie to juz skończyłam plan, jakim do tej pory ćwiczylam, chociaż był lekko fristajlowy
niestety, zauważyłam potężny regres, zarówno sylwetkowy jak i ciężarowy.
w domu w pięknym stylu utuczyłam się ogórkami i pomidorami (tak, da się i tak). chyba duża ilość węglowodanów nie jest dla mnie.
nie mam za bardzo pomysłu na plan, bo od środy będę mieszkać w szwajcarii u obcej rodziny i nie wiem, jak będzie wyglądało moje odżywianie.
w treningu muszę sobie już zrobić przerwę, bo przestał mnie satysfakcjonować. tak naprawdę chodzę tylko po to, bo się łudzę, że wrócę do formy sylwetkowej, a tak naprawdę drepczę w miejscu i mam wrażenie, że tyję od powietrza...wróć, od ogórków i pomidorów.
damn, lipa, że nie mogę sobie teraz ułożyć żadnego sensownego planu.

przez cały okres raz liczyłam, raz nie...zależalo czy miałam chociaż chwilkę. w domu nie liczyłam bo jak wspomniałam- miałam strasznie słaby internet i denerwowało mnie, gdy musiałam czekać wiecznosć, aż się załaduje strona.

myślę, że do wyjazdu (czyli do środy) wpadną jeszcze 2 treningi, później do września zrobię sobie przerwę.
będę mieć dostępdo siłowni, ale nie wiem jakiej, więc w razie czego biorę ze sobą gumy i trxa

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A co to w Szwajcarii będziesz robić, moze jakiś samochód mi przyprowadzisz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Ale fajnie, też bym tak wyjechała.
A odpoczynek - każdy czasem potrzebuje. W końcu to ma sprawiać przyjemność, a nie być przykrym obowiązkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
nic specjalnego,na razie tylko niańczyć dzieci

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
No faktycznie, "nic specjalnego"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
W jakim wieku potwory?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miesiączka

Następny temat

Masa czy redukcja?

WHEY premium