SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kebula w remoncie part 2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 270 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3864
Mi jedyne co do tej pory dokucza to skóra i trochę zbędnych włosków w nieodpowiednich miejscach. Jakąkolwiek diagnostykę zaczynałam jednak 6 lat temu że względu na skórę tylko i wyłącznie.




Zmieniony przez - Milka91 w dniu 2017-03-28 20:40:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Lexie, własnie teraz zaczynam cos skrobać..zobaczym, co z tego będzie
Milka, a testosteron tez masz wysoki?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 270 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3864
Testosteron w normie chociaż w 2012 roku wyszedł mi raz w górnej granicy normy. Wolny Testosteron też w normie. U mnie z tymi wynikami to serio czarna magia. Te nadnerczowe raz podwyższone, raz w normie a robiłam w różnych dniach cyklu. A 17-OHP robiłaś? To podobno decyduje o tym czy z nadnerczami jest coś nie tak. U mnie raz był niewiele poza normą a potem znowu nisko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
miałam, ale ciężko jest mi powiedzieć czy jest w normie czy nie, bo nie wiem, które widełki norm mam brać pod uwagę skoro nie miesiączkuję.
no ale np. nie mam problemów z owłosieniem (tu jest wręcz w drugą stronę), z cerą też nie (pozdrawiają zerowe estrogeny)



Zmieniony przez - kebula w dniu 2017-03-28 21:19:23

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
wczoraj nie zdązyłam zrobić wypiski, więc nadrabiam

tymczasowo wprowadzam dół siła/góra siła/dół hipertrofia/góa hipertrofia, ale nie wiem czy na redukcyjnym trybie ma to sens

sroda: DT
siła dół, potrwał dłużej niż planowałam, bo wiadomo, trzeba było sie pobawić

1. siad 5x5
60kg (i chyba trochę za krótkie przerwy)
2. MC 5x5 wyjątkowo 2 podejscia do max
70kgx5+2x100kg (tak, poszła 2x1 stówa, nawet nagrałam, ale nie opublikuję, bo nie chcę, żeby ktos to próbował sam, na własną rękę)
3 zakroki 3x10 na nogę
będą 4 serie, zrobiłam tylko 3, bo było mało czasu
4. uginanie podudzi 4x10 na nogę


+ 25 minut kardio
+ lekkie rozciąganie

koryto: miszmasz. zapomniałam sniadania dopracy i musiałam zjesc to, co zaplanowałam na lunch.
1. kasza gryczana, siemie lniane, kurczak, sałata
2. kasza jaglana, kakao, olej koko, kurczak, marchewa
3. kasza gryczana, kurczak, fasola szparagowa, olej lniany
jw
TRENING
5. kurczak, ryz brazowy, oliwa

czwartek: DNT
I to totalne. myslałam, czy by nie pójsc na siłkę lub rolki,ale na rolki było za zimno,a na siłkę się koniec końców nie wyrobiłam.

koryto (trochę rozjechało isę, bo dzieliłam posiłek)
1. jaja
2. kasza jaglana, baklażan, kurczak, olej lniany, pieczarki
3. jw
4. ziemniaki, buraki, pieczarki, kurczak, olej lniany, fasolka szparagowa
5. kakao, mąka ryżowa, jajo, marchew, mrożone sliwki

dzis rozmawiałam z trenerem. będzie ketoza...no ciekawe.
w ogóle to mi się trochę przykro zrobiło jak stwierdził, że nie wyglądam, że ćwiczę . chciałam się tłumaczyć perspektywą zdjęcia, ale sobie oszczędziłam. trochę denerwuje mnie ta jego bezposredniosc. nie jestem zawodniczką i czasem jednak trzeba mnie pogłaskać po główce zamiast pakować w kompleksy i już się pojawiają wątpliwosci czy to był na pewno dobry wybór...

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
To Ty się leczysz dietoterapią i jednocześnie bierzesz trenera który zapowiada ketozę?? Czy to może o tego samego trenera chodzi - bo już zbaraniałem?

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
tak, to sem trener. sama się tego nie podejmuję, bo mam za małą wiedzę. czekam na razie na konkretny plan, bo póki co napisał, jak to widzi.
wiem co myslicie o ketozie,ale ufam mu. postawił na nogi niejedną dziewczynę

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ja tam nikogo i niczego z góry nie neguję - ale jestem ciekaw co na serio się z tego urodzi.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Mam nadzieje,ze okres bez robienia ze mnie jeszcze wiekszej orki

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
masakra..ale mam podły nastrój dzis...i niespecjalny apetyt. wyjątkowo poszłam wczesniej na siłkę niż zwykle, bo nie miałam ochoty na naukę, a drzemki bym nie ucięła, bo moja współlokatorka zbyt głosno pusciłamuzykę
zrobię wypiskę z treningu póki pamiętam:

1. chin-up 5x5
5/5/4+1guma/3+2guma/3+2guma
2. OHP
25kg/25kg/27,5kg/27,5kgx4 (cieżarowo spoko, tylko nie wiem co na to moje lędźwia)
3. WL
40kg/40kg/45kg/47,5kg and...who's the boss?
4. pompka 3xmax
11/10/10
5. pompki na poręczach 3xmax
6/6/6

+rozciąganie dolnych partii

no nieźle klata wymęczona
a, i już nie robię kardio, nie ma to absolutnie sensu. szkoda podnosić kortyzol

dieta:
1.jaja
2. kasza gryczana, oliwa z oliwek,cebula, mieso z ud z kurczaka, sałata, ogórek kiszony
3. oliwa z oliwek,cebula, mieso z ud z kurczaka, sałata, ogórek kiszony, kasza gryczana biała, marchew, kakao
TRENING (grejpfrut po treningu)
4. ryż brązowy, siemie lnianie, twaróg chudy
5. (wplanie) asza gryczana biała, marchew, twarog, olej lniany

a...no wiadomo skąd mój słaby humor. voila, tabeleczka z pomiarami. tylko wiadomo, nie powinnam się spodziewać pozytynych zmian po niedzielnych i poniedziałkowych wybrykach






Zmieniony przez - kebula w dniu 2017-03-31 19:28:16

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miesiączka

Następny temat

Masa czy redukcja?

WHEY premium