SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kama / REDUKCJA podsum. str 39

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
19 luty 2012

Dzisiaj już z brzusia opuchliza zeszła, ale i tak jest jeszcze trochę wzdęty. Biorę dalej Ulgix i jest co raz lepiej

Trening: STEP średni 60 min

Miska:
1800 kcal, 130B, 85T,130W

Warzywa: brokuł, papryka żółta, kalarepa.
Picie: woda mineralna, kawa z ekspresu, herbata zielona, herbata owocowa, kawa zbożowa zabielona mlekiem.
Przyprawy: cynamon, imbir, papryka ostra, curry, oregano, tymiak,siemię lniane.
Suplementy: żeń-szeń, ZMA, Ulgix max.




Zmieniony przez - kama_88 w dniu 2012-02-19 15:31:37

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1824
Hejka,przestudiowałam calutki Twój dziennik Będę czasem wpadać po inspirację bo już naprawdę masz czym imponować takim świerzakom jak ja zwłaszcza że u siebie widze te same problemy- zaparcia, brak snu etc. Życze powodzenia i zapraszam do siebie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
20 luty 2012


Trening:
Odkąd zaczęłam robić 3 serie, to ostatnia sprawia mi wiele trudności, ale się nie poddaję




Miska:
1800 kcal, 130B, 85T,130W

Warzywa: brokuł.
Picie: woda mineralna, kawa z ekspresu, herbata malinowa, herbata owocowa. Przyprawy: imbir, papryka ostra, curry, oregano, tymiak, siemię lniane.
Suplementy: ZMA, Ulgix max.




Zmieniony przez - kama_88 w dniu 2012-02-20 22:54:13

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
21 luty 2012


Trening: KICK POWER


Miska:
1800 kcal, 130B, 85T,130W

Dzisiaj duże ilości kawy, będzie z 3-4 kubki, bo spać nie mogłam, a mam pełno roboty na jutro na uczelnie…. I zapewne pójdę spać nad ranem…

Warzywa: brokuł.
Picie: woda mineralna, kawa z ekspresu, herbata malinowa, herbata owocowa. Przyprawy: imbir, papryka ostra, curry, oregano, tymianek.
Suplementy: żeń-szeń, ZMA, Ulgix max.




EDIT
W związku z tym, że poszłam późno spać i nie chciałam pić już więcej kawy, to aby wykrzesać z siebie jeszcze jakąś energię wspomagałam się gorzką czekoladą.

Zmieniony przez - kama_88 w dniu 2012-02-22 15:23:58

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
22 luty 2012

W szatni na siłce oglądałam swoją sylwetkę w ogromnym lustrze (w domu, nie mam takiego, które ujmuje całą sylwetkę) i zauważyłam jak diametralnie zmieniło się moje ciało. Jestem tu zaledwie 2 miesiące, a takich rezultatów nie osiągnęłam ćwicząc regularnie przez ostatnie 3 lata!!!
Łydki wyszczuplały i są pięknie wyrzeźbione, a zawsze o takich marzyłam. Uda też zeszczuplały. Opona na brzuchu minimalna w porównaniu do tego, co było wcześniej, a to było moim odwiecznym utrapieniem. Ramiona z flaków przeobraziły się w zbitą „masę” Plecy (czy jak wiem jak to określić) rozbudowały się, przez co wydaje się, że talia jest jeszcze węższa
Jutro z rana wrzucę pomiary A jak aparat wróci z gwarancji zdjęcia

Trening:
Zakwasy dzisiaj miałam okropne. 3 serie ledwo, co dałam radę zrobić.



Miska:
1800 kcal, 130B, 85T,130W

Warzywa: brokuł.
Picie: woda mineralna, kawa z ekspresu, herbata malinowa, herbata owocowa.
Przyprawy: imbir, papryka ostra, curry, oregano, tymianek.
Suplementy: żeń-szeń, ZMA, Ulgix max.
+ ponownie gorzka czekolada na podniesienie energii




Zmieniony przez - kama_88 w dniu 2012-02-22 23:35:26

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 301
Kama, kibicuję Ci bardzo i zazdroszczę motywacji, wytrwalości i wyników. ja w tych tematach jestem nowa, sfd jest dla mnie objawieniem i b. się cieszę że tu trafiłam (wczesniej w 'częsci męskiej' czytałam posty o retinoidach bo się leczyłam nimi i z Insomni humor).
Wypowiem się w jedynej kwestii w której z poruszanych przez Ciebie coś wiem więcej - od d.. strony ;)
pytałas o kolonoskopie - ja miałam 2 razy bo mam chorobę jelit, ale to powazne badanie, inwazyjne, narkoza tym bardziej. umów sie do dobrego gastrologa i jesli już - lepiej zaczac od rektoskopii - zaglądają w du..pke tylko na kilkanascie cm.a jesli masz problemy z hemoroidami, to glebiej nie ma po co rur pakować ;)
powodzonka, czekam na Twoje najnowsze laskowate fotki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
Dianka.m dzięki za odp. za info! Pamiętam jak z przeażeniem myślałam o tej kolonoskopii... Ostatnio byłam też u innego chirurga, który powiedział dokładnie to, co Ty, że kolonoskopia poważna jest i że jestem za młoda na taki zabieg i że rektroskopia jest wystarczająca i powiedział, gdzie znajduje się placówka zajmująca się właśnie tymi problemami Bogu dzięki, że poszłam po paradę do innego lekarza, bo tamten to porażka. W ciągu najbliższego miesiąca mam zamiar zjawić się u proktologa na tym badaniu Bardzo dziękuję za informację

A co do fotek, to sama się nie mogę doczekać... bo zawsze człowiek się zobaczy, tak jak na prawdę wygląda i może obiektywnie ocenić

Zmieniony przez - kama_88 w dniu 2012-02-23 00:13:33

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
23 luty 2012

Pomiarów jednak dzisiaj nie będzie, ponieważ moja ukochana polibuda wyrwała mnie wręcz ze snu i musiałam w ciągu 5 min wyjść z domu, i pędem lecieć na tą przeklętą uczelnię… W związku z tym śniadanie dopiero po powrocie, czyli o 13, do tego nie takie, jakie miało być, ale coś wszamać na szybko musiałam, bo bym już z głodu padła – mam nadzieję, że dam radę zjeść, to co zaplanowałam.

Trening: ???
Może uda mi się jeszcze skoczyć dzisiaj na jakieś aeroby, wszystko zależy od czasu.

Miska:
1800 kcal, 130B, 85T,130W

Warzywa: brokuł, kapusta pekińska, papryka żółta i czerwona, ogórek zielony.
Picie: woda mineralna, kawa z ekspresu, herbata malinowa, herbata zielona z owocem pigwy.
Przyprawy: imbir, papryka ostra, curry, oregano, tymianek.
Suplementy: żeń-szeń, ZMA, Ulgix max.



Zmieniony przez - kama_88 w dniu 2012-02-23 14:18:52

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
Zastanawiam się, czy to będzie, aż tak widać na fotach, ale ja widzę ogromną różnicę! zwłaszcza w jędrności ciała!

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja problem z spadkiem wagi

Następny temat

Redukcja.

WHEY premium