SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kama-cel, być mniejszą na 35 urodziny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5898
Cześć
Chciałabym zadbać o siebie a niestety nie umiem zapanować nad jedzeniem. Co z tego że fizycznie jestem sprawniejsza niż większość moich znajomych jak tłuszczyk żyje własnym życiem
Trenować obiecuję solidnie ale proszę o przypilnowanie miski.

Wiek : 33
Waga : 76
Wzrost : 165
Obwód w biuście(1) :tu nie bardzo jest co mierzyć
Obwód pod biustem : 83
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 81
Obwód na wysokości pępka : 91
Obwód bioder (3): 108
Obwód uda w najszerszym miejscu: 66
Obwód łydki : 40
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch, uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz : klatka
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: trening z kettlami 4-5 w tygodniu. Bieganie nieregularne
Co lubisz jeść na śniadanie: jaglana, owsiane, omlety
Co lubisz jeść na obiad : mało czego nie lubię
Co jako przekąskę : owoce
Co jako deser : niestety wszystko :'-(
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia: problemy z nerkami
czy regularnie miesiączkujesz: raczej tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: chwilowo mam odstawiony estradiol, mam do niego wrócić ale jeszcze nie wiem kiedy
czy rodziłaś: tak
Preferowane formy aktywności fizycznej: kettle, bieganie, pływanie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : urosept i inne ziołowe na poprawienie pracy układu moczowego
Stosowane wcześniej diety : było tego sporo ale nic drastycznego w stylu: jem tylko kapustę od 7:54 do 8:15 .

O mnie. Zawsze byłam aktywna. Wagę zbierałam długo ale od kilku lat waha mi się w granicy 70-77 i tak w kółko. Jeśli chodzi o jedzenie to dobrze mi z węglami. Mam niski cukier i może to złudzenie ale przy cieciu węgli i jednoczesnych treningach pojawiają się zawroty głowy, wolniejsze tempo pracy a po treningu i pod kołdrą telepię się jak osika.
Estradiol dostałam od ginekologa na zachwiania z miesiączkami, skoki wagi, nerwowość, zimne poty. Poprosiłam o odstawienie leków z powodu dużej tkliwości piersi. Badania hormonów robiłam tydzień po odstawieniu estradiolu:
prolaktyna 205 (50-510)
DHEA-S 239 (99-340)
kortyzol 481 (171-536)
estradiol 108,6 (podane są różne fazy ale fakt, że brałam estradiol pewnie zaburzył obraz-tak twierdzi ginekolog)

Nerki mnie bolą. Miewam zatrzymanie moczu czy też załatwiam się jakoś "bez przekonania" Pewnie z tego powodu też puchnę. Wypijam butelkę mineralnej dziennie i do tego sporo herbat, 1 kawę i nie wiem doprawdy gdzie to się we mnie mieści. Lekarz przepisał mi furaginum ale dopóki cokolwiek oddaję to leczę się uroseptem, żurawiną czy mieszanką ziół moczopędnych. Po furaginum jakieś tiki/kurcze mnie łapały
Od 3 tygodni mam jakiegoś wirusa w jelitach. Puchnę, przelewa się, biegunki. Nietolerancję pokarmową raczej wykluczam bo cała rodzina się z tym problemem zmaga.

Od kilku dni liczę sobie miski i tak wypośrodkowałam na 1700 kcal 120B, 50T i reszta węgli. Chciałabym tak ważyć koło 60-62. Lubię mieć mięsko no ale niech to będzie dobre mięsko

Jeśli ktoś z rządzących działem chce zerknąć na zdjęcia to wieczorem mogę podesłać







Zmieniony przez - kama_80 w dniu 2013-11-06 13:19:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5898
czaj_nik
Widzę, że się zdecydowałaś. :) Powodzenia!


Dzięki
Tak sobie myślę o celu. Zrobię małe kroki. Do końca roku chciałabym zejść do 70-71 kg i ustabilizować to.

Robię ten plan
http://www.t-nation.com/workouts/10000-swing-kettlebell-workout
jestem właśnie po 9tym z 20 treningów. Oprócz tego dochodzą inne zajęcia jako dodatki. Plan 10000 chcę dopnąć i dopnę. Ćwiczę przeważnie 12-ką ale na dniach przyjdzie 16-ka.
Miska. Wzięłam od rana nifuroksazyd i brzuch delikatnie spokojniej. Dobre i to


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5898
Kolejny trening swingowy za mną. Jeśli odpocznę do popołudnia to dalej będę rzeźbić pompki w opadzie na biurko. Aktualnie robię 3x12 powtórzeń.

W brzuchu nadal wojna. Wydaje mi się że opuchlizna lekko zeszła z ciała



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5898
Dzisiaj 12-ty trening swingowy. Nie wiem czy do niego podejdę bo mam ciąg dalszy problemów brzusznych a do tego dochodzi zgaga i zawroty głowy. Wybrałam leki na biegunkę i kilka dni było spokojnie. Skończyło sie niestety.

Przez ostatnie dni jadlam niewiele. Głownie duszonego indyka, ryż, marchew, gotowane na parze owoce. Większość z tego i tak podchodziła mi do gardła..lub prżelatywala.

Z ćwiczeń jedynie długie spacery i dużo na świeżym powietrzu

Dziewczyny czy to możliwe by ot tak znikąd dostać uczypulenie na jakis produkt? Moj syn ma takie same objawy jak ja i stad stawialiśmy raczej na wirusówke. Zrobić dietę eliminacyjną?
Proszę o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Dieta eliminacyjna to nie taki krótki proces . Zresztą - oboje naraz uczulenie znikąd... Jedliście dokładnie to samo???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5898
Rodzina składa sie z 3 osób. Mężowi nic nie jest a u nas zeriry, wulkany...

Tak, jemy to samo i dlatego stawiałam na wirusowke. Zreszta Tomek wspominał ze i dzieci w szkole uskarżają sie na bóle brzucha czy gazy.
Dzisiaj słuchałam programu o zdrowiu w 3-ce. Rozmowa była o żywieniu nieletnich ale pojawił sie temat glutenu. Ponoć sam nie musi uczulic ale moze powodować nasilenie innych uczulen. Nie znam sie na tym.

Czy kasza jaglana mi moze zaszkodzić? Wlasnie gotuje zeby zjeść cos ciepłego i odzywczego w tym piekńym dniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
To ja podejrzewam że syn Ci ze szkoły przyniósł..
Nie wiem jak u Ciebie - u mnie w domu to Smecta pomagała całkiem nieźle.. I jeżeli biegunka - to duużo pić żeby się organizm nie odwodnił. Co do kaszy - to ciężko mi się wypowiedzieć..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5898
Corum tez tak podejrzewaliśmy. Kilka lat temu cała rodziną przechodziliśmy jelitówkę z pełna gamą objawów. Późniejsze lata były bez żadnych takich akcji. Wybraliśmy z synem i debridat I nifuroksazyd. Objawy wróciły. Juz myslalam o łyknięciu nalewki orzechowej ale synowi przeciez jej nie dam.

Okropności normalnie kupiłam sobie kieckę i wyglądam jak w 5 miesiącu ciąży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale ile to trwa u ciebie i syna dwie osoby to żadne uczulenie, a nie wszyscy musza być chorzy.
generalnie powikłania po żołądkowej sa dość częste odstaw mleko i produkty mleczne na jakiś czas to często pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5898
Ponad miesiac sie z tym meczymy. Z poczatku myslalam ze to watroba sie buntuje no ale u obojga to wciąż podejrzane. Dzięki. Odstawimy oboje. Czy własne kiszonki cos pomogą? Probiotyki?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziennik glodzilli

Następny temat

DT Carline

WHEY premium