SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 22

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34656

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
a noooo fakt miał purpure czy brąz nawet w BJJ i był instruktorem sambo dlatego ten hype był, dzięki za odświeżenie pamięci, bo ta jego porażka z Pudzianem wybiła mi z głowy wszystkie jego sukcesy, ale ten jego pas to pewnie jak JDSa z happy meala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
E tam, ja mówiłem od samego początku że Pudzi zmiecie Christosa i powoływałem się na rekord właśnie, rekord nabity na kelnerach.

Ale kvrwa rekord Walusia jest nabity na jeszcze większych kelnerach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
waluś jest tak dobry , ale tylko reem zauważył jego talent
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
jak ktoś tam pisał, to wybraniec.
Fedor 2.0
Ali go koniną nakarmi i wróci 115kg na żyle, może czarny nawet się zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może Greka przed walka z Pudzianem zżarła trema,nerwy itp. wcześniej walczył po remizach a tu nagle tyle ludzi na sali.
Dla Walusia przeciwnik w sam raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Jak Waluś wygra to już jednak dla mnie będzie troszeczkę mniej ogórkowy. No bo na razie miał Michelina który się poślizgnął do tego wszystkiego a potem piłkarzystę.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9947
Piliafas chyba trochę okrzepł po pierwszym występie na KSW, tak że chyba najgorsze ma za sobą. Faktycznie jak się całe życie walczy na festynach czy w remizach a tu nagle kilka tysia ludu, którzy chcą twojej porażki to jest różnica i dodatkowa presja z miejsca. Piliafas po walce nie wyglądał zbytnio na rozbitego, a Waluś też raczej bardziej wyniszczającego GnP nie ma od Mariusza (a przynajmniej - nie miał). Chyba godni siebie przeciwnicy (o ile Waluś coś tam podłapał w międzyczasie od Reema, bo zakładam że nie pojechał za ocean żeby sobie trochę fotek pamiątkowych postrzelać)...

"Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
oj nie wiem czy nie ma gnp mocniejszego, Pudzian ma żałosne gnp, Bas Rutten przecież z niego pompę miał jak Piliafasa bił..


1:00 jakby ktoś tego jeszcze nie widział, nie wspominając o Butterbeanie czy Najmanie, Pudzian po prostu słabo uderza czy to w stójce czy w parterze tj Okniński mówił, za do stosunkowo silno kopie pomijając, że mało technicznie..
te obalenia Pudziana w sumie takie złe nie są, mógł tak z masy nie spadać, obalać i kontrolować przeciwnika w parterze a nie "łapać i rzucać" dla niego styl Fitcha byłby najlepszy, ale publice by się to nie podobało

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-12 17:51:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9947
Bass w swoim stylu

IMO Chyba obalenia to Pudzian najlepsze zaprezentował właśnie we wspomnianym pojedynku z Kawaguchim zanim nie zaciągnął poważnego długu tlenowego - pary jeszcze wtedy było w nim sporo koło 130 - 140 kilo właśnie bodajże tam chodził. Gameplan i jego realizacja też wyglądały w sumie niekulawo. Później już chyba równie efektownie (i efektywnie) nigdy tak nie obalał...

"Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Kawaguchi, Sylvia, Butterbean, Thompson 1 i chyba nawet w 2 walce obalił raz, ale nie pamiętam nie jestem pewien, Sapp i Piliafas, każdego Pudzi obalał na krócej czy dłużej dlatego powinien nie olewać treningu siłowego a zwłaszcza zapaśniczego i imo trenować tą kontrolę, bo stójka Pudziana to jeden wielki chaos poza tym KO pancza nie ma a o poddaniach to raczej może zapomnieć..
ciekawe kogo w czerwcu dostanie, jak forma ogólna i po operacji kręgosłupa..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zachowanie masy

Następny temat

Plan treningowy sw 5x +1x siłownia

WHEY premium