SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zachowanie masy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 692 Wiek 111 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20578
Witam,
obecnie trenuje w tyg 3x mma i 2x silownia od paru miesiecy. W kwietniu mam zamiar pojechac na 1 w zyciu turniej. Ze wzgledu na to ze na mma troche brakuje stojki chce ja od nowego roku dodac i tu pytanie czy przy planie:
pon mma
wt mma
sr tajski
czw tajski
pt mma
i tak przez jakies 3 miechy uda mi sie zachowac mase miesniowa (ktorej i tak duzo nie jest, oczywiscie przy diecie) czy nie lepiej w takim wypadku w sr zamiast tajskiego dac silke.
Tymbardziej chodzi mi o utrzymanie poniewaz idealnie lapie sie do kategorii wagowej.

I jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych. Tak robią tchórze.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 692 Wiek 111 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20578
dodam jeszcze ze mam niski bf (jakies 10%)

I jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych. Tak robią tchórze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
na twoim miejscu dałbym siłkę zamiast 1 mma i dieta lekko masowa

przecież możesz sobie przytyć jeszcze ze 2-3kg i potem zrzucać przed zawodami gdyby wpadło za dużo

Zmieniony przez - astrophysic w dniu 2012-12-20 22:54:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 692 Wiek 111 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20578
nie no mma to podstawa dla mnie :P

I jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych. Tak robią tchórze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli co, od ostatniego tematu https://www.sfd.pl/trening_masowy_pod_mma-t888377.html

nic sie nie nauczyłeś, nic sam sie nie dowiedziałeś i nic nie poczytałeś, że teraz znowu zakładasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 692 Wiek 111 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20578
moze skroce temat : czy przy planie:
pon mma
wt mma
sr tajski
czw tajski
pt mma
i tak przez jakies 3 miechy uda mi sie zachowac mase miesniowa (ktorej i tak duzo nie jest, oczywiscie przy diecie) ?

I jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych. Tak robią tchórze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie uda Ci sie zachować, spadnie na pewno, pytanie tylko ile. Nie żebym straszył, jak masz dobrej jakości i przede wszystkim naturalnie zrobione mięśnie to nie będzie drastycznie. Można zminimalizować spadki.

W siłownie raz w tygodniu kosztem MT mija sie z celem, skoro jak sam napisałeś stójka odstaje.

Chcesz dobrze wypaść to sie masa nie przejmuj - spadki po zawodach ewentualnie szybko odrobisz.

Jak zminimalizować spadki?

Przede wszystkim dieta, przed i po treningu BCAA co najmniej 10g/kgmc, machaj drążek/pompki/przysiady 3 razy po poniedziałkowym/sr/pt treningu. No i kreatyne bym zarzucił cykl przez te 12 tygodni, kiedy ostatnio brałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 692 Wiek 111 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20578
miesnie sa dobrej jakosci (suche). bcaa caly czas biore a co do kreatyny to wlasnie teraz biore jakis 6 tydz... no to chyba tak zrobie a po turnieju zmienie priorytety i nabiore troche masy.

I jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych. Tak robią tchórze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to bierz tą kreatyne cały czas, do 16 tygodni możesz robić cykl, przed zawodami odstaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 692 Wiek 111 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20578
ok dzieki wielkie

I jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych. Tak robią tchórze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2946
raKhu1


Przede wszystkim dieta, przed i po treningu BCAA co najmniej 10g/kgmc, machaj drążek/pompki/przysiady 3 razy po poniedziałkowym/sr/pt treningu. No i kreatyne bym zarzucił cykl przez te 12 tygodni, kiedy ostatnio brałeś?




Czy aby na pewno 10g/kgmc? Przy wadze 80 kg to 800g BCAA po treningu? :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K1 suplementy i trening

Następny temat

KSW 22

WHEY premium