SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 22

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34658

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 745
KSW to lokalny szoł, Cipek w UFC nic nie zwojuje, a że się sadzi? Chce mieć lepsza pozycje do negocjacji, $$$. Różal to straszna kompromitacja, pudzian to freak, mamed średniak, tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
Lechu oczywiście nie zawiódł i dalej urokliwe rzeczy wypisuje - za co z całego serca mu dziękuję.

Bardzo proszę Ja niestety nadal Twoich postów pow. jednego zdania nie czytam, ale również dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
Inni, nieobecni być może na forum formalnie, czytają - i jest to znakomita szkoła wychwytywania paralogiki dla nich, ta pseudo rozmowa z toba :) Umberto Eco dla podobnej sprawy rozdział dał, to nie byle co - twoja struktura myślowa. Generalnie fajnie jest jak byk :)
Właśnie tego mu nie mogę wybaczyć, że muszę zakładać jego średniactwo :) Jakby polazł do UFC, all clear i gra, a tak nie wiem czy akurat w tej kwestii mogę się zgodzić - że on średniak. Reszta true.

Zmieniony przez - chrumczaka2 w dniu 2013-01-18 14:19:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
gala za niecałe 2mc a Błachowicz, Nastula i Bedorf m.in. wiedzą od dawna, że zawalczą i już się przygotowują a ich przeciwnicy pewnie dopiero za mc dostaną info i będą "równe szanse".. jak można tą organizację traktować poważnie!?

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-22 14:40:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Bo zawodnicy KSW są rówiejsi. Smutne to bo napewno im to nie leży psychicznie, taka wygrana z zawodnikiem z fotela nie buduje własnej wartości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podobno Piliafas podczas walki z Pudzianem miał kontuzje kolana,wposmnial że na walkę z Walusiem będzie przygotwany i bez kontuzji,redaktor pociągnął temat i grek sie wygadał,nawet na filmiku z media treingu widać że ma problemy ze zginaniem kolana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3171
Troche lipa, jak dla mnie ta walka, no coz trzeba liczyc,ze grek wiecej pokaze niz z Pudzianowskim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Kpisz sobie?? Co może pokazać gość, który w swojej "karierze" walczył z kelnerami z rekordami odpowiednio:
0-3
6-20
0-3
0-3

Szalony Grek to sztucznie napompowany leszcz, który robi dokładnie to samo co Bob Sapp (jeśli wiesz co mam na myśli)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3171
Niestety,dlatego nie spodziewam sie cudow po tej walce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
Są opinie o tym, że by się na ksw znaleźć, morze potu wylać trzeba, więc nie kpij, bo to na bank uzdolniony tytan pracy, a goście, co mu ten rekord dali, z dupy się nie wzięli, sroce z pod ogona nie wyskoczyli. Zwyczajnie nie mogło być inaczej, a to ponieważ jak ksw tylko to na celu ma, by pro walki pokazywać, tak i inne organizacje dalekie są od robienia ściemy dla baranów...
Wniosek z tego taki, że skoro kpina zawitała zapewne sam nie trenujesz i nie rozumiesz zwyczajnie zakresu wyrzeczeń, jaki idzie w parze z podobnym poziomem sportowym!!! Za zrozumieniem winno iść wielkie docenienie nie zaś kryjący się pod pelerynką obiektywizowania hejt,...
Szalony Greku, warrrrrr :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zachowanie masy

Następny temat

Plan treningowy sw 5x +1x siłownia

WHEY premium