SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 22

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34661

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9947
Waluś trafi pod opiekuńcze skrzydła Mirasa i stanie się narzędziem zemsty w jego rękach, na jego byłym, znienawidzonym adepcie

IMO Waluś by standing quillotine choke/knees

"Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Cały czas się zastanawiam czego on tak promowany jest przez KSW... przecież to będzie 3 jego walka dla tej organizacji 2 poprzednie z debiutantami po których za wiele nie można się było spodziewać, no i rzeczywiście za dużo nie pokazali, teraz dostaje trzecią walkę z gościem którego widziałem raz i po tamtej walce nawet Lewandowski skomentował że nie wie czy on się publiki przestraszył czy co ale jest zawiedziony tym co zaprezentował... Przecież Waluś w wywiadach wygląda na spoko typa, ale nie ma co się oszukiwać dostaje kelnerów z którymi szału nie robi, jakiś super emocji też nie budzi...

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Pudzian to amator a zdominował tego Greka jak amatora.. ale to pewnie mniej więcej poziom Walusia więc jest ok.. Zobaczyłbym c**** i Janka w UFC pewnie by tam nic większego nie zdziałali, ale jak będzie oferta dla Materli to jestem w 100% pewien jaka by ona nie była przyjmie ją bez wahania, on już sam ma dosyć dostawania przeciwników, których pokonał Mamed pare mc temu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
ktoś pisał,że waluś ma bardzo bogatych rodziców,także wiadomo kto mu zasponsorował pobyt u koniny.moze sponsorują mu też walki w ksw,bo faktycznie nie ma racjonalnych argumentów za jego występami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
Vayo
ktoś pisał,że waluś ma bardzo bogatych rodziców,także wiadomo kto mu zasponsorował pobyt u koniny.moze sponsorują mu też walki w ksw,bo faktycznie nie ma racjonalnych argumentów za jego występami
czy ja wiem,czy on taki znowu dziany,kiedys na innym forum prosił o wparcie finansowe,właśnie na wyjazd do Overeema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
dokładnie, miałem to pisać no i Ali mu zakwaterowanie jak pisałem sponsoruje, może to jakiś wybraniec i tylko K&L i Alistair o tym wiedzą , bo ja nie mogę zrozumieć, bo to wygląda jakby świat się wokół niego kręcił bez powodu..

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-11 22:31:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
chcialem jego pobyt w ksw jakos logiczne uargumentować,ale cóż,w takim razie nie mam już argumentów-Waluś wymyka się logice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Mad Greek go położy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
pamiętam i nie rozkminiam skąd był taki hype na tego Greka, że nawet ja to kupiłem i stawiałem na porażkę Pudziana a to było wróżenie z fusów po 1 hajlajcie Greka obijającego jakichś ogórów z rekordami 4-20.. walka z Pudzianem pokazała, że ten Grek jest cienki jak barszcz tyle, że na Walusia może to starczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No bo brąz miał w którymś ze sportów grapplerskich chyba czy coś.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zachowanie masy

Następny temat

Plan treningowy sw 5x +1x siłownia

WHEY premium