SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 22

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34653

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
O czym ty mowisz,miał pana darka odwiedzac za kratkami i mu dziekowac,ze wylozyl te 400zl,oraz odrzucic oferte ksw slowami "sorry,pan darek zaplacil mi za rezonans,wiec czekam do rozprawy,a potem kto wie,moze kiedys mma attack wroci,wiec poki co nie walcze dla nikogo,niech kariera stoi w miejscu".Zwlaszcza,ze operacja miala byc wlasnie na koszt mma attack,a jak sie organizacja posypała to i od zawodnikow sie odwrocili.Jakie zasady?wyłożył 12 kafli za operację+kilka tysi na rehabilitację więc chyba logiczne,że podpisał kontrakt z tymi,którzy go chcieli i którzy mieli mu zapłacić za występ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyle że podpisał kontrakt z KSw już po powrocie MMaattack.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
też bedę obstawiał moksa ,naruszczka zbija w ch** do 77 kg, i szczerze to niemców w respect to może sobie tłuc...

Walus vs pilafas...nie obstawię tego.miałem dawać na Walusia ,ale zmieniłem zdanie ,patrząc na passę blackzillians nie napawa to optymizmem...jeśli to co powiedział pilafas ,że z pudzianem miał kontuzję kolana to nie zdziwiłbym się jakiegoś suba po stronie greka.

Anzor vs Pioskownik. miałem w tasiemcu obstawiać anzora ale ch**owy kurs ,tamten koleś może zaskoczyć..

Bedorf vs Thomspon oczywiście na Bedorfa, thompson to fizol... jak pudzian

oczywiście na Nastulę...

i Blachowicza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Walka Moksa z Naruszka nie jest w 77 tylko keczłejcie 80.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
i tak zbija w ch** i jest klockiem w stójce, pewnie do 77 nie dałby rady zejść i by wagi nie zrobił, nie zdziwię się jak nawet teraz nie zrobi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
"Anzor vs Pioskownik. miałem w tasiemcu obstawiać anzora ale ch**owy kurs ,tamten koleś może zaskoczyć.." Już zaskoczył-tej walki nie będzie.Ja tam się Mariuszowi zupełnie nie dziwie,nic nie zawdzięczał mma attack,mieli mu zaplacic za zabieg,a nie zaplacili,takze na operację wydał furę wlasnych pieniędzy a nastepnie prawdopodobnie wybrał organizację,która dała mu większe pieniądze.

Zmieniony przez - Vayo w dniu 2013-03-14 22:53:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To w końcu wydał furę własnych pieniedzy czy ze zbiórki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
na allegro sprzedawal towar,byly robione charytatywne turnieje gdzie kasa z wpisowego i biletow szla na operacje,no i mozna bylo tez mu po prostu przelac kase.Czy zebrali calosc zeby nie musial nic dokladac?Do portfela mu nie zaglądałem,ale raczej wątpię,to nie jest mało kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
cxyli bedzie walka mniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podobno juz jest zastepstwo i maja niedlugo podac
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zachowanie masy

Następny temat

Plan treningowy sw 5x +1x siłownia

WHEY premium