SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 18 – Unfinished sympathy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 100651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Na fejsie na portalu KSW nowy post.
JLB przyjechał do polski, jest jego aktualna fota.

Imo. nie ta sylwetka co kiedyś widać że się lekko "zapuścił" ale i tak zje Różala tak mi sie zdaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
No jakby miał trochę lepszy brzuch to na pewno szybciej by skopał Marcina

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Różalski musi miec na prawde wywalone na opinie publiczna,tatuujac sobie twarz...jesli chodzi o wzorki,to moze zabrzmic to dziwnie,ale na wrednej gebie Marcina i "wysportowanym" ciele,prezentuja sie dosyc estetycznie,pomimo,ze to buraki;/Bo osobiscie nie wyobrazam sobie Rozala z Alfonsem Mucha na łapie,lub wizjonerskimi pracami Tofiego(InkOgnito).A poczatek zapowiedzi robi fajne wrażenie:D

Zmieniony przez - maxwell rd w dniu 2012-01-19 01:37:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16950
mozecie mi wytlumaczyc jedna rzecz

dlaczego w wywiadach jest 'Martin' lewandowski

a nie marcin - tak jak ma na imie

czy chodzi o polaczkowatosc o kompleksy braku posiadania imienia rodem z ju es ej ?

czy po prostu wstydzi sie swojego imienia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Może ma na imię Martin?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
bo ma na imie Martin, a nie Marcin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
To musi zmienić na życzenie kolegi wyżej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
TezAndrzej- nie rozumiem co chcesz przekazać ?

Na pewno gdyby był w takiej dyspozycji jak kiedyś to lepiej by wyglądał. Widać po nim że jest w gorszej formie i że się już widocznie postarzał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
dopiero dzisiaj się dowiedziałem że le banner będzie bił się z różalem na ksw.. Jeżeli to prawda to naprawde ejstem pod wrażniem że udało się "im" załatwić różalowi taka legende. Pamiętam jeszcze jak za małolata się jarałem walkami le bannera w k1. tak swoja droga ten walus co walczy z bazelakiem chyba wygrał jakiś czas teamu pierwszy amatorski turniej o puchar ksw.. zgadza się ?

Zmieniony przez - tey w dniu 2012-01-19 14:18:47

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

organizacja turnieju

Następny temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

WHEY premium