SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 18 – Unfinished sympathy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 100632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O f u c k

Zmieniony przez - XTREMEMMA w dniu 2012-02-06 14:23:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
http://www.konfrontacja.com/index.php?s=news&newsID=999&znamy-nazwisko-przeciwnika-jana-b�achowicza-na-gali-ksw18-w-p�ocku

No brawo , solidny przeciwnik, na tyle dobry by pokonać Drwala i Attonito ale też ofiara Palharesa. Bd dobry test dla Janka, tylko czemu walczył Dave w UFC w MW, a z Jankiem to przecież walka w limicie 93
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9947
Branch cała karierę w 185 a teraz 205 na Janka...hmmm...żeby nie było lipy jak z Irvinem. Ale potencjalnie K&L tak na szybkości zrobili dobre zestawienie, bez dwóch zdań- ja osobiście jestem ciekaw tego rozstrzygnięcia.

"Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
szykuje się dobra walka :)

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
http://www.ipla.tv/Ksw-action-odcinek-6/vod-5473662#page_container

Obejrzyjcie i posłuchajcie co gościu od 6 minuty mówi. Dokładnie uwiarygadnia to słowa kolegi parę postów wcześniej, który wspomniał a zadufaniu Kawulskiego. KSW ma jedną gwiazdę - Mameda - który tłucze emerytów z zza oceanu (nic nie ujmując Mamedowi) a ufc ma po 10 takich gwiazd w każdej kategorii. Nie wiem jako on może mówić że możemy odczuwać te same emocje oglądając ksw i ufc wspomniał też że ksw ma lepszą produkcję gali niż w amreryce. Wiadomo Pride > ufc pod tym względem ale bez przesady. Na ksw, "zaśpiewa" brat pudziana przed walką, puszczą trochę iskier z rury, kułak wiedzie ambulansem i Mariusz rozerwie t-shirt i już to jest taki światowy poziom? Nie można też zapomnieć o jakże niezwykle umiejętnie kaleczącym angielski Kascie, który Bufferowi mógłby trzymać kabel od mikrofonu. Można by wyliczać bez końca, i mam nadzieję że nie wielkie ufc okaże się groźna konkurencją dla ksw, a poprostu mmaatack pokaże tym mega promotorom miejsce w szeregu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Raczej dziwne, cała kariera w MW a na KSW przyjeżdża walczyć o pas w 205?!?

Danie go Mamedowi miałoby o wiele więcej sensu.



Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2012-02-07 00:38:56

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
chamakolej, obejrzałem od 6 minuty i... nie mam słów. On faktycznie wierzy w to co mówi Co za irytujący gość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3171
Wydaje mnie sie ze ten przeciwnik Janka w ufc wiecej scinal do 84 ,teraz mniej zejdzie z wagi poprostu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24192
ciekawe zestawienie ,trudno wytypowac zwyciezce napewno Janek latwo miec nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
ale miejmy nadzieję że wygra

Pomogłem? to daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

organizacja turnieju

Następny temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

WHEY premium