SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 18 – Unfinished sympathy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 100648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakiś dziennikarzyna zbiera propsy za artykuł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 254
To mniej więcej tak jak gdyby zakazać walk Tysona bo ma wytatuowanego Che Guevarę i Ma Zedonga, wprowadzić cenzurę na Monsona bo jest komunistą i ma tatuaże z sierpem i młotem, a na koniec wyrzucić z pamięci Muhamada Aliego bo jest zwolenniekiem Fidela Castro :) osobiście wydaje mi się że to taki trochę zabieg który nic z polityką nie ma wspólnego - po kompromitacji która do tej pory odbija się czkawką ktoś nagle próbuje robić z siebie obrońców moralności, obyczajów i wielkich świętości... :)

A co do Drwala to o ile pamiętam powiedział coś takiego:

"- Nie możesz machnąć ręką i pomyśleć "niech robią co chcą, co mnie to wszystko obchodzi"?
TD: Nie mogę. Dlatego, że wiem jak inni zawodnicy w Polsce ciężko pracują, niektórzy mogliby nawet spróbować w UFC, a takie pajace, których by rozwalili w klatce w minutę, zarabiają dziesięć razy więcej niż oni. Chłopaki stoją na bramkach, wydają każdą zarobioną złotówkę na salę, trenera i odżywki, biją się na KSW za półdarmo i jeszcze muszą patrzeć jak te sztucznie wykreowane "gwiazdy" zabijają taki piękny, wymagający wszechstronności, siły, szybkości i stu innych rzeczy sport jakim jest MMA. Do tego pajace z KSW usiłują wszystkim wmówić, że walczenie na gali KSW to jakiś zaszczyt, nobilitacja w Europie, że nawet za darmo warto tam być. Śmiech na sali. Odwrotnie niż wszystkie inne organizacje wychowujące zawodników - z wyjątkiem jednego Mameda Khalidowa, ale jemu pomagają Czeczeni z Olsztyna - nie ma zawodników KSW, którzy mogą wyżyć z tego, że się biją na galach. To jedna wielka ściema. Nakręcam się jak tylko o tym myślę. Panowie z KSW - róbcie co chcecie, organizujcie walki Ibisz kontra Lis czy jakąś inna paranoję, ale nie nazywajcie tego MMA."

Nic dodać nic ująć :)

Swoją droga mam wrażenie że KSW coś po debiucie MMA ATTACK coraz bardziej nerwowi, coraz częściej i ostrzej zaczynają krytykować innych ;p

A wypowiedź "KSW to ja i ktoś tam" to świetnie obrazuje jak bardzo liczą się z opinią i zdaniem widzów :) Swoją drogą ja bym chciał bardzo zobaczyć Drwala vs Mameda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
[quote=bader_,]"...Do tego pajace z KSW..."
A czy Ty bader, zatrudnił być kogoś, kto ma taki szacunek dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
Ludzie, nie wiem czy wiekszosc z was ma klapy na oczach, czy co. Na KSW 17 odwolali wystep Puhakki, bo zaprostestowal Polsat, teraz odwolali, bo wladze Plocka zagrozily, ze nie udziela wsparcia, jesli Niko wystapi. Co jest w tym niejasnego? KSW nie moze sobie pozwolic na granie wg wlasnych zasad, jesli chca sie liczyc i rozwijac to niestety, ale musza byc poprawni politycznie. Nazizm nigdy nie bedzie dobrze odbierany w PL i radze przesledzic historie jesli ktos tego nie rozumie. Poza tym konstytucja RP zabrania propagowania nazizmu itp.
A do tych co placza, ze "to wlasnie Polska" itp to niech wiedza, ze Niko nie wystapil na gali w UK z tego samego powodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 852 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9592
przynajmniej wiadomo za jaką kwotę KSW odwołało walkę Nikosia (185tys tyle miasto Płock wykłada na galę ) :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
a puhakka "zamalował" tatoo

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem po co ten cudzysłów, mediom chodziło właśnie głównie o ten tattoo B&H, no ale w tym lewusowym społeczeństwie to nic nie zmieni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 254
dobra, z drugiej strony to nie popadajcie w paranoje i nie róbcie z niego jakiegoś męczennika o wolnośc i bóg wie co jeszcze... No chyba że sami jesteście fanami doktra Mengle... Swoją drogą to ciekawe że wyznaje/wyznawał idelogię traktującą słowian za podludzi ale pieniążki brane od KSW już są ok :) prawdziwy wielki biały wojownik o rasę :) wg mnie to tak jak napisałem - zwykły zabieg marketingowy i tyle, a rozbijacie g...o na atomy. Rozumiem że można się wkurzyć bo to względnie dobry zawodnik ale obrona i robienie z niego bojownika to przesada...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Ale głupia ta dziara na brodzie:D
Najbardziej spodobało mi się przedstawienie Irokeza- Irooookez- i tyle bo pare sekund wczesniej bylo pokazane jak jest nokautowany przez kornika:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

organizacja turnieju

Następny temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

WHEY premium