SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 18 – Unfinished sympathy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 100645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Ogólnie nie czaje niektórych którzy cisną KSW ,że chuyowa rozpiska.Różal,Le banner,Sowiński,Jewtuszko.Jedyny koleś którego nie widze zupełnie na tej gali to Mistrz mma ,boksu,karate,polityk,pisarz i utytułowany zawodnik PRAWDZIWEGO wrestlingu profesor Kamil Bazelak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Wygląda na okrutnego fejka

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Fake jak chuy zobaczcie to wygląda jakby sobie szminką oczy podmalował i usta.Jeśli to prawda:Taka poważna kontuzja ,MOŻE ledwo oko podbite ,jakby mu najman zaj**ał prostego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
ahahahhahahaha ja pierrr
no choy tyram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
wtf? czyzbym mial napisac mu mejla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Żałośnie wykonany fejk na poziomie Kamila.B ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24192
brak słów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Swoja drogą to stsprort forum jest żałosne.
Kilka dni temu się zarejestrowałem i napisałem, że Bazelak na troche krytyki zasłużył, bo nazywa się zawodnikiem MMA, a jeszcze nie walczył, a jego walka bokserska bardziej przypominała zabawę niż fullkontakt.
Nie minęły 3 godziny, a post został usunięty, zaś uzytkownik "cynik75" przestał istnieć.
Od tego czasu liczę na Walusia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
o fak !
kilka dni temu napisalem,, ze mam cien sympatii do Bazelaka, ktora wynikala z tego, ze celnie krytykowal jako jeden z pierwszych Pudziana, a takze.. hm, byc moze z tego, ze jego styl jest az tak denerwujuacy, ze mozna zaczac go lubic

ale teraz wlasnym oczom nie wierze
czy ten koles naprawde nigdy nie chce zawalczyc?
ba, porzeciez on nawet cos tam umie (stawiam, ze wiecej, niz Najman), a Walus to z kolei idealny przeciwnik, IMHO Bazelak nie byl bez szans w tym starciu

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

organizacja turnieju

Następny temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

WHEY premium