SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 18 – Unfinished sympathy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 100636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
chyba raczej gali nie obejrzę :( bo na mistrzostwa podkarpacia jadę w boksie

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Nie bez powodu jakies 2 lata temu założyłem temat pokazujący całą prawdę o tej zakompleksionej postaci- ale wszystkich zaczął sądem straszyć i tak się skończyło-temat zniknął.Uważam go osobiście za takiego pajacyka zwykłego i mam ku temu mnóstwo powodów- zresztą udowadnia to na każdym kroku- i jestem przekonany że dvpa z niego nie fighter..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1868
nie wiedziałem, że nasz Wanderlei ma piosenkę dla siebie to jest szok







tego kolesia to chyba nakręca, Waluś jak to obejrzał pewnie czuje strach, będzie jatka i świniobicie a poważnie, to nie da się podchodzić do tego poważnie

" Solus Deus me iudicare potest "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
A nie wygra:D

Na jakiej podstawie to wnioskujesz? Bo ja patrząc na próbki mozliwości obu zawodników raczej obstawiałbym Bazelaka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Bo to Bazelak- 12 letni chłopiec uwięziony w ciele ludzika Michelin


Tak ogólnie uważam że niewiele umie- a jego przeciwnik będąc na podobnym poziomie (też niewiele umie) - przynajmniej już w MMA walczył- to oczywiste że nie stawia się na debiutanta nieważne jak bardzo mu się wydaje że jest zayebisty- tym bardziej że praktycznie w każdym filmie widać jego brak umiejętności które zawsze nadrabia pchaniem się masą- tu nie powinno to dawać przewagi..

Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2012-02-18 21:11:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Waluś, Bazelak co to k***a w ogole za nazwiska? kto to jest?

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24192
dwa spaslaki bez umiejetnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
"dwa spaslaki bez umiejetnosci"
A jeden z nich to, na dodatek, narcyz i mitoman :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
To że umiejętności Walusia są jeszcze najprawdopodobniej na niskim poziomie. To lubię go, wydaje mi się poukładanym i skromnym chłopakiem. Mam nadzieję że wygra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
"Bo to Bazelak- 12 letni chłopiec uwięziony w ciele ludzika Michelin "


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

organizacja turnieju

Następny temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

WHEY premium