SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 18 – Unfinished sympathy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 100883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
UWAGA ! UWAGA ! INFO DOSŁOWNIE Z OSTATNIEJ CHWILI

GALA ODWOŁANA, PONOĆ NIE DOJECHAŁ RING !

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Lord Xenu - gadasz jak na forum Kamila B. - my tu o umiejętnościach Bazelaka a Ty z Pudzianem wyjezdzasz- kogo on w tym temacie obchodzi, ja p******e
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28612
No i gala odwołana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć z naszych źródeł we Francji, zbliżonych do sztabu francuskiej legendy MMA i K-1 Jerome Le Bannera, Francuz pojawi się w Polsce w sobotę na gali w Płocku w dniu 25-go lutego by przeprosić za absencję i wyjaśnić polskim fanom dlaczego nie może walczyć z Różalskim. Jak wiadomo powszechnie "Geronimo" nie jest zawodnikiem, który szuka wymówek czy obawia się konfrontacji z dowolnym fighterem na świecie i chce walczyć w Polsce, dlatego będzie obecny na gali, poczuwając się do odpowiedzialności za zaistniałą sytuację.



**********.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17470
Dzisiaj o 17:00 na Polsacie Sport News ważenie i konferencja przed galą

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
Ignatus, przepraszam że wchodzę Ci w paradę. Od pisania o Bazelaku jesteś tutaj Ty. Na jego forum nigdy nie byłem. Dla mnie na razie nie sposób oceniać Bazelaka, nie porównując go do Pudziana. Po sobocie będzie wreszcie co porównywać.

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ignatus fakt faktem, Twoja jedyna aktywność w tym dziale to hate Bazelaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Chętnie zobaczę Pudz kontra Bazelak, może tym razem Mariusz nie schowa się za swoimi gorylami jak kiedyś w Port Weście (Łodziaki wiedzą o co chodzi;).

Ja akurat wiem o co chodzi. Teraz podobno Pudzi nie bawi sie już w Porcie (Lordis) tylko lata do Ambasady. Za starych dobrych czasów strong manów pamiętam, że jeszcze w Vivie można go było spotkać.

Wracając do tematu ja też nie przepadam za Bazelakiem, ale jego walkę z Pudzim z chęcią bym zobaczył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
generalnie gala sie posypala

mysle ze duzo ludzi kupilo bilety zeby zobaczyc na zywo Le Bannera

Carano tez była atrakcja, w koncu swiatowa gwiazda mma

Miranda dla Janka to akurat lepszy rywal, wiec zmiana na +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Rakhu1 - jako że od walki Lesnar - Overeem nic się nie dzieje to wypowiadam się na temat mojej ulubionej postaci:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

organizacja turnieju

Następny temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

forma lato