SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 18 – Unfinished sympathy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 100628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
a ten Bazelak to czemu z Bartkiewiczem nie walczył na którys tam Ksw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Bo się wziął i skontuzjował. Jedni twierdzą, że w nogę, inni, że zwieracze puściły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3150
Panowie Todd to bylaby za wysoka polka dla Pudziana... Rozal jest odwazny jesli to prawda

"Urodziłem się po to aby z dumą żyć i z dumą umrzeć, a nie tylko po to by zadbać o klasę atłasu w trumnie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Swoją drogą Różal vs Pudzian ? Ciekawe jakby to wyglądało hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380
Vanderlei w hw walczy?

trzymam kciuki za Kornika i Rozala, tylko te 2 walki mnie interesuja, chociaz ani jeden ani drugi nie bedzie mial latwo.

i jeszcze davida chetnie obejrze.

Zmieniony przez - scigacz_89 w dniu 2012-01-08 02:40:54

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2765
Podobno Puhakka nie wystąpi na KSW-względy natury prawnej. Nie wiem czy tu można podać link do serwisu, który o tym napisał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, miał niewystąpić i nie walczyć więcej w KSW ale niedawno potwierdzili że jednak będzie walczył z Kornikiem o pas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Czemu nie ma Najmana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Cokta to poważny dział i stawia na wysoki poziom merytoryczny , krytyka wystepuje po to by okreslić jak najbardziej obiektywnie dana GALE.

"Czemu nie ma Najmana" kvvc....rwa bo jest BAZELAK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Przecież widzę, ale nie chciałem się wtrącać, bo tu taki poziom że za merytoryką nie nadążam

Dla mnie i tak tylko ME warto zobaczenia, no i może ta "polska nadzieja LHW"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

organizacja turnieju

Następny temat

Trening wytrzymałościowy pod SW

WHEY premium