SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS WRZESIEŃ - 2 HANDS ANYHOW - DYSKUSJA

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Nie chodzę po siłowniach i nie wiem jak to jest.
Pisaliście, więc odebrałem to jako walkę o swoje osób ćwiczących w takich miejscach ("wziąłbym udział w konkursie, ale nie będę zasuwał po siłce z wagą i kamerką" - pomyślałem, że więcej chętnych tak pomyśli); Ty akurat od razu napisałeś, że nie wiesz czy technicznie podołasz.
Podpowiedzieliście jak Wy to widzicie, więc uznałem, że za dużo wymagam i może pozwoli to zwiększyć frekwencję.
Decyzja była moja.
Frekwencji raczej to nie zwiększyło.
Póki co - filmiki są głównie z domowego zacisza.

EDIT:
hasło o niestartowaniu było w celach mobilizacyjnych!


Zmieniony przez - panteon w dniu 2018-09-06 22:24:10
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12217 Napisanych postów 22074 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627824
Panteon - ale przecież ja od razu zaznaczyłam ze nie wystartuję bo nigdy nie startuję, ale zawsze sobie Wasze konkursy "próbuję" i czasami nawet filmiki z nich wrzucam. Ale czy to znaczy, ze nie mogę komentować regulaminu czy prób innych uczestników? Jak padnie hasło "Wątek tylko dla startujących"- to nie ma sprawy, nie odezwę się nawet emotikonem.
I mam szczerą ochotę strzelić FOCHA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Liczyłem na Was i staram się zmobilizować.

Zaproszenie aktualne!

Regulamin powstał taki odnośnie ważenia zawodnika, żeby na siłowniach nikt sobie wstydu nie robil.

Większa frekwencja może spowodowac większą liczbę nagrod, też nikt na tym nie straci.

W dziale CF też jest info o konkursie.
Kto jak kto, ale myślałem że przybędzie delegacja jakąś. CF taki wszechstronny..

Wyniki są tutaj takie, że nikt już nie chce wlazicdo ogona stawki.
Chyba że ktoś się czai jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
widocznie dla crossfitowców to za bardzo statyczne ćwiczenie (przynajmniej druga część, bo pierwszą mozna rwaniem załatwić ), nie można kippingiem sobie pomóc itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607902
kabo9
panteon - co innego waga oddzielnie gdzie możesz zważyć się na spokojnie w domu - tak było zawsze, a co innego latanie po siłowni i nagrywanie ważenia ciągiem razem z bojami
o to chodziło
a że nie rozumiemy się od początku to widać po komentarzach
rozumiem, że przytyk o niestartowaniu to do mnie i Paatik, no cóż - chcieliśmy jak najlepiej podpowiedzieć jak zrobić regulamin bazując na doświadczeniu z konkursów, których nie obserwowałeś,
jak widać nie warto się wychylać z komentarzami, bo to też niedobrze jak się nie wystartuje




Kabo tez brałam udział w tej dyskusji i byłam za zdjęciem wagi
Nie wystartowałam, bo jutro są Mistrzostwa Polski w których biorę udział, a kontuzja prawego bicka wygląda na poważną i totlana głupotą byłoby obciążać teraz niepotrzebnie rękę. Po Mistrzostwach, jeśli nic nie będzie bolało to ok. Póki co stosuje od kilku dni przeciwazapalne + przeciwbólowe i mam nadzieję, że będzie dobrze. W takmi stanie, pomimo tego że lubię konkursy to jednak odpuszczam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A mi się konkursy podobają, nawet jak szanse na wygraną marne, to frekwencję mogę robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
Tsubame33
A mi się konkursy podobają, nawet jak szanse na wygraną marne, to frekwencję mogę robić


ahaha Tsu przecież Ty wszystko wygrywasz

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12217 Napisanych postów 22074 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627824
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nene87
Tsubame33
A mi się konkursy podobają, nawet jak szanse na wygraną marne, to frekwencję mogę robić


ahaha Tsu przecież Ty wszystko wygrywasz

Nene, jakie wszystko, raptem jeden pompkowego nie wygrałam, tego też raczej nie wygram, bo mi się już powoli możliwości kończą... ale co powalczę, to moje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
z wyzwanie podciąganie? więcej konkursów nie było

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONKURS WRZESIEŃ - DWOMA RĘKOMA JAKKOLWIEK NAD GŁOWĘ - 2 HANDS ANYHOW

Następny temat

Trening w późnym wieku ;-))

WHEY premium