SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS WRZESIEŃ - 2 HANDS ANYHOW - DYSKUSJA

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
kabo9
panteon

Artur, niezaliczeniem się nie przejmuj - sam bój był super, tylko źle sfilmowany.


przyznam szczerze, że tym werdyktem to jestem już zdziwiony
pomijając fakt, że w regulaminie nie ma nic o kadrowaniu to w tym wypadku jednak lekko przesadziłeś ...
bo sam dałeś jako wzór filmik gdzie kettli nie widać w kadrze






Tez uważam że z nie uznaniem tej próby to przesada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Niedopracowany regulamin pod tym kątem.
Jak chcesz coś pokazać, to musisz to pokazać.

Tsu też wypadła z kadru przez co miała niezalioczone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
U Tsu nie widać łokci więc jest spora różnica pomiędzy tymi próbami i kadrami dlatego nawet bym się nie odezwał.
Tu widać wszystko co ma być widać żeby zaliczyć . Ale to Twoje "Mistrzostwa Świata" więc sędziuj jak uważasz za słuszne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Wiem że Artur to wycisnal, wiem że Tsu też wycisnela i wiem też, że Nieraz pierwsza próbę nagrał do konkursu.

Nie zaliczyłem ze względów proceduralnych, że tak się wyrażę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
No tak jak Kabo napisał, Twój konkurs, Twoje zasady , ale nie myślałem ze aż taki sztywniak jesteś żarcik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Nie będę ukrywał, że podoba mi się sędziowanie Panteona. Bardzo mi się podoba.
Część zasad jest spisana w regulaminie, inne wynikają z tych regulaminowych, część wychodzi w trakcie. Jednak te wychodzące w trakcie, są mim zdaniem słuszne.
Nie szukając daleko, gdyby Panteon sędziował poprzedni konkurs, zwróciłby uwagę np na kąt ugięcia nóg podczas wykonywania spięć brzucha

Nie sądzę by Artur się obraził na decyzję sędziego. Raczej z większą werwą (wqrwem) przy następnej okazji wyciśnie większe kettle
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakby co, to mi sie też sędziowanie Panteona podoba i nie mam zastrzeżeń Krążki mi doszły, wiec dziś będę próbować dalej, w końcu mi zaliczy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Najważniejsze, że konkursowicze są zadowoleni, więc w myśl zasady "kibic z dala się nie wp*****la" przechodzę w pasive mode
Ale swoje musiałem napisać bo inaczej nie byłbym sobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12149 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131169
Tsubame33
Jakby co, to mi sie też sędziowanie Panteona podoba i nie mam zastrzeżeń Krążki mi doszły, wiec dziś będę próbować dalej, w końcu mi zaliczy
Może i mnie w końcu coś zaliczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
No i Tsu pozamiatała

Pytanie do sędziego/organizatora
Do końca miesiąca jestem na redukcji (wiadomo, kilogramy nie biegają) a co za tym idzie masa leci (będzie leciała) w dół. Czym do przelicznika konkursowego liczy się masa cała którą podałem w pierwszej próbie, czy w razie jakby mi co ubyło, ważę się jeszcze raz?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONKURS WRZESIEŃ - DWOMA RĘKOMA JAKKOLWIEK NAD GŁOWĘ - 2 HANDS ANYHOW

Następny temat

Trening w późnym wieku ;-))

WHEY premium