SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS WRZESIEŃ - 2 HANDS ANYHOW - DYSKUSJA

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607846
Ale kombinujecie z tym ważeniem. Nie przesadzajmy, nie sądzę żeby komuś aż tak zależało żeby oszukiwal na ważeniu. Zwykła kartka jak do tej pory powinna wystarczyć. Najwyżej podasz 1 września jaki napis ma być na kartce i już.
Jak mam jeszcze ważenie nagrywać, później to.zgrywac, wrzucać na yt to mi się odechciewa

Paatik u mnie wahania wagi w ciągu kilku dni to nawet 2kg - woda, dieta, treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12197 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627657
Viki, dokładnie o 2kg wspominałam. Tylko ponieważ wszytscy tak mamy, to szanse równe.
Bo żeby faktycznie coś nakombinować to by trzeba było zważyć sie 1 września, zacząć masować jak głupi i wycisnąć więcej z wagą o 5 kg większą, ale się do niej nie przyznawać. Tylko czy faktycznie wyciśnie się więcej bo się przytyło??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ja bym mimo wszystko dał tak jak w innych konkursach, zdjęcie z ważenia z kartką z danego dnia w komplecie z filmem z boju (wszystko jedno czy z siłowni, z domu, skądkolwiek gdzie jest waga i kartka ) i tyle
chyba że chcecie jeszcze jakoś uprościć typu jedno foto przy okazji zgłoszenia na cały czas trwania konkursu to tez jestem za
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Jedno ważenie na cały konkurs.
Waga nie ma większego znaczenia moim zdaniem. Potrzebna jest poprostu do punktacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
to takie mi pytanie jeszcze przyszło:
czyli nie zakładamy nowych tematów nowych konkursowych tylko wrzucamy próby i ważenie do głównego tematu (analogicznie jak to było w lipcowym pompowaniu)?
potwierdź poproszę



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-08-27 11:14:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12197 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627657
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Jak w konkursie pompkowym. Nowy wątek jest zbyteczny.

1. Ważenie z kartka, na której będzie napisane... Oznaczenie.
Waga potrzebna jest do punktacji.
Jedno ważenie na cały konkurs.

2. Nagranie boju i wagi nominalnej ciężarów.

3. Co ze składanym obciążeniem?

Właściwie to w głównym temacie napisałem, że jest on do wrzucania prób i punktacji.
Kilku zapaleńców wyrwało się tam z komentowaniem.

Schemat konkursu jak w tym pompkowym.


Zmieniony przez - panteon w dniu 2018-08-27 12:39:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
składane obciążenie wg mnie jeżeli nie ma opisanej wagi na poszczególnych elementach to wypadałoby zważyć i tu wg mnie też foto zestawu by wystarczyło

Ojan - możesz pousuwać wpisy jsdolan5, Paatik i mój, bo pomylilismy tematy? (mam nadzieję ze Paatik i jsdolan się nie obrażą )
od tego posta:
https://www.sfd.pl/post-p18637579.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131108
kabo9
składane obciążenie wg mnie jeżeli nie ma opisanej wagi na poszczególnych elementach to wypadałoby zważyć i tu wg mnie też foto zestawu by wystarczyło

Ojan - możesz pousuwać wpisy jsdolan5, Paatik i mój, bo pomylilismy tematy? (mam nadzieję ze Paatik i jsdolan się nie obrażą )
od tego posta:
https://www.sfd.pl/post-p18637579.html
Nie wydaje mi się to konieczne a nawet może wzniecać zamieszanie (wyświetla się wtedy punkt regulaminu - jakiś trzeba przyjąć aby post został usunięty - a nie ma adekwatnego do tego przypadku) wśród dociekliwych użytkowników. A deklaracja Paatik jest dla mnie ważna i powinna pozostać widoczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Przez panski wpis dopiero zwrocilem uwage na nowy temat na samej gorze.
Po prawdzie to caly ten konkurs nadaje sie na usuniecie w mysl punktu drugiego
a u Szajby w dzienniku to pare ostatnich stron w zwiazku z pkt 5


Zmieniony przez - fanss w dniu 8/27/2018 1:21:08 PM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONKURS WRZESIEŃ - DWOMA RĘKOMA JAKKOLWIEK NAD GŁOWĘ - 2 HANDS ANYHOW

Następny temat

Trening w późnym wieku ;-))

WHEY premium