SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KLATKA - POMPKI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17487
znajomy bardzo ladnie wyrobil sobie klate samymi pompkami, tylko jest jedno ale... on robi ich ok. 800-1000 dziennie a nie tak jak ty sugerujesz 8/12 w 4 seriach tygodniowo

Zmieniony przez - _greg_ w dniu 2006-09-10 22:24:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1060
1000?? wow chcialbym tyle robic hehe a takpowaznie zapytaj znajomego wjakich seriach to robi i po ile powtorzen

No Mercy, No Fear...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17487
rano:
2x po 50 na piesciach
2x po 50 wasko
2-3 serie po 100 normalnie

to samo wieczorem, sam mnie namawial do tych pompek ale nigdy nie moglem sie jakos przekonac do tego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 821
samymi pompami mozesz zrobic tylko dobra baze do wyciskania ,rozpietek ect
jezeli nie masz genetyki to za duzej masy Ci nie przybedzie. a od tych 4 serii po 8-12 praktycznie nic. Jezeli juz to 6 razy w tygodniu z 4-5 rozne odmiany pompek po 4-5 serii i 20-25 powtorzen w serii ,ale i tak to nic w porownaniu do pracy na ciezarach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1833
Pytanie byc może banalne:
Pompki na kościach/pięściach po to żeby sobie udowodnić że jest się twardzielem czy wpływa to w jakikolwiek sposób na cokolwiek?
M

Mar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1089 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12061
Np. uczysz się trzymać pięść prosto, przez co podczas uderzenia nie zrobisz sobie krzywdy.

mundur niebieski, orzeł żelazny, zabiłeś dziecko, jesteś odważny...
nie odpowiadasz za swoje czyny, polska policja to sk***ysyny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 821
są trudniejsze i lepiej rozwijają mieśnie niż pompki klasyczne. Oraz tak naprawde nie jest to żaden ból i bycie"twradym" ,a po drugie warto to robic na czyms miekkim dla zdrowia kości palców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1060
trening klatki 6 razy w tyg? to chyba przesada -https://www.sfd.pl/temat269260/ jest tu wyraznie napisane wtabeli ze minimum 2 dni odpoczynku

No Mercy, No Fear...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 298
Całe życie prawie robiłem pompeczki i oprócz satysfakcji, że w ciągu sekundy mogę zrobić 3 nic innego mi to nie dało. Jedynie kwadratowe cycki jak u robokopa ;) Teraz kombinuję jak się tego pozbyć ;) Pompeczki na krześlę dadzą conieco, ale nie licz na to że po takich ćwiczeniach będziesz wstanie zrobić sporo "zwykłych" - na krzesłach mięśnie mają chwilkę odpoczynku w skrajnym dolnym położeniu czego nie ma przy zwykłych i nagle się okazuje, że mimo tego, że robimy 130 na krzesełku to na dywaniku nihuhu powyżej 50ciu (dane orientacyjne ;)

Z. Poznań im. P.S.K.S.C.Z. A.K. - Semper fidelis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 459
Witam. Cube 22, powiem Ci ze z taką ilością powtórzeń to nie da rady. Ale ja ćwiczyłem podobnie, zaczynałem od 4x20, potem 4x30, 4x40 aż doszedłem do 60 powtórzeń w serii. Ćwiczyłem co 2 dni, 3 razy w tygodniu.Ładnie sobie napompowałem klate, ale zrobiłem jeden zasadniczy błąd-ćwiczyłem tylko w normalnej pozycji, nie wykorzystując wielu ciekawych wariantów i w zasadzie się nie rozciągałem. Efekt?? Klata mi poszła do przodu, złąpała sporo masy, natomiast była zbyt wąska. Teraz ćwicze juz bardziej świadomie, starając się aby pompki rozwinęły mi klate harmonijnie i proporcjonalnie-myśle że jest to możliwe.

W chwili gdy poczujesz się naprawdę mocny jesteś najsłabszy.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejny glupi temat na trening heheheh

Następny temat

dobry układ?

WHEY premium