SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dobry układ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 360
Witam! miałem wakacyjną przerwe w ćwiczeniu i nie pamietam jak wyglądał mój trening, czy taka kolejność jest dobra? czy nie gryzą sie ze sobą jakieś dni? chce mieć ułozone to jak najlepiej zeby wykorzystać na maxa zregenerowane zasoby energi, dzięki z góry za odp.
pon. X
wt. X
śr. klatka
czw. plecy
pt.X
sob. bic + tric
nie. barki

"Trening czyni mistrza"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
ide spac bo chyba zle widze na oczy ;
dobranoc panowie.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
jak to nie pamietam jak wygladal ciagle 1 schematem cwiczysz? pozatym gdzie sa nogi? gdzie laczenia? huh gdzie logika? zle.

no ale faktycznie ide spac.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8497
zachowal bym sie nie kulturalnie gdybym nie odpowiedzial....
dobranoc

Zmieniony przez - adam717 w dniu 2006-09-10 19:55:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Klata+bic
Plecy+tric
Nogi+barki
Brzuch można dorzucić kiedy się chce. A dni możesz sobie wybrać, byle nie tric przed barkami. Pozdro

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 360
to hu.j wam w dup.e na noc, po co się mądrzycie?! ja posatwiłem jasno dwa pytania ? na nogi nie musze ćwiczyć

"Trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8497
do nam teraz dowaliles nie musisz nog cwiczyc a czemu?? moze klatki albo biocepsa nie musisz cwiczyc bo po co ja tez nie cwiczylem przez pewnien czas nog i to byl bardzo duzo blad wiec przemysl wszystko dokladnie. tyle odemnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
lubię takie texty :) Ale nie obiecuj ,bo może ktoś jest gejem i będzie mu smutno jak nie spełnisz tego co napisałeś. Pozdro

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 360
dzieki, ale ja nie musze ćwiczyc na nogi na brzuch

"Trening czyni mistrza"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KLATKA - POMPKI

Następny temat

Trening klaty.

WHEY premium