SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Justyna lat 15 POMOCY!!!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
Witam;)
Mam na imię Justyna i mam 15 lat. Nie jestem bardzo gruba, ale mam szerokie biodra.
Wzrost: ok. 160cm
Waga: ok. 53 kg
Bardzo bym prosiła o pomoc w wyborze zestawu ćwiczeń, które mogłabym wykonywać codziennie. Chodzi mi szczególnie aby zrzucić kilka kilogramów w okolicy brzucha, bioder i pośladków.

"On dał jej sześć róż, w tym jedną sztuczną i powiedział, że jeżeli ostatnia zwiędnie- on przestanie ją kochać..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprawa wygląda tak, że jeśli zaczniesz się odchudzać to w pierwszej kolejności zaczniesz chudnąć z górnych części ciała. Z bioder i pośladków zejdzie Ci dopiero jak będą Ci obojczyki wystawać. Niestety, taki typ budowy. To się daje skorygować, ale potrzeba na to czasu. I nie robi się tego w wieku 15 lat, bo organizm się jeszcze rozwija i może się u Ciebie wiele zmienić. Ale treningi i dobre jedzenie to oczywiście bardzo dobry pomysł. Powinnaś zacząć coś trenować by nabrać lepszych kształtów. Sporty walki są fajne, sporty zespołowe czy jakikolwiek ruch. Poza tym zdrowe jedzenie. Najlepiej wyklucz to co wyrządza szkody, czyli słodycze, fastfood, słodkie napoje i wysoko przetworzona żywność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szerokie biodra, nie są złe :D masz dobrą wagę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
nie da sie zrzucic fatu z jednego obszaru ciala, jak juz chudniesz to wszedzie

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
Tak wiem ze nie da się z jednego, ale słyszalam, ze są cwiczenia ktore pomagają szczeolnie na jakąś partię ciała

"On dał jej sześć róż, w tym jedną sztuczną i powiedział, że jeżeli ostatnia zwiędnie- on przestanie ją kochać..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1871
ćwiczenia są do zwrostu tkanki mięśniowej jak chcesz zchudnąć to aeroby i tyle ale ogólnie to masz dobrą wagę więc nie panikuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1014
bruszki rob ,biegaj ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 386 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4377
A wiec mysle ze to ci powinno pomóc:

[img=http://img693.imageshack.us/img693/2250/13902.jpg][/url]

Kładziemy się na lewym boku. Tułów i nogi w linii prostej - prawa noga spoczywa na lewej. Lewa ręka pod głową, prawa wyciągnięta przed siebie dotyka podłogi. Podnosimy prawą nogę do góry (nie przed siebie, tylko w górę, około 20 cm nad podłogę). Po kilku sekundach dołączamy do niej lewą. Wytrzymujemy w tej pozycji 15-20 sekund. Opuszczamy nogi i powtarzamy ćwiczenie. Po serii 15 unoszeń nóg, zmieniamy pozycję, układająć się analogicznie na prawym boku i podnosząc w górę najpierw lewą nogę, po czym dołączamy prawą. Również na prawym boku wykonujemy 15 powtórzeń.

Jest to cwiczenie pozwalające Ci schudnac w biodrach a nastepnie ich wzmocnienie.

~Pomogłem?Nie zapomnij dac SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
boze, prosze...

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 386 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4377
Mozesz cos z tym sprubowac ale tez nie gwarantuje ze napewno pomoze.:).

~Pomogłem?Nie zapomnij dac SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
Dzięki wielkie;) wypróbuję;)

"On dał jej sześć róż, w tym jedną sztuczną i powiedział, że jeżeli ostatnia zwiędnie- on przestanie ją kochać..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
przecież jak kobita ma szerokie biodra to nic w tym nie zmieni!
chyba że ktoś zna ćw. na redukcje tkanki kostnej...
nie rób głupot i nie wmawiaj sobie że coś jest nie tak... jak napisał bc - szerokie biodra są ok:>

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grube uda i pośladki, ekstremalnie chude ręce - jak odpowiednio zrzucić tłuszcz?

Następny temat

Co jeść?

WHEY premium