SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie w wieku 15 lat ?Pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
Witam wszystkich. Mam pytanko .chcialbym zrzucic pare kilo . Mam 15 lat 183 cm wzrostu i 85 kg wagi.Chce ćwiczyc na silowni zrzucic kilka zbednych kg. W jaki sposob mi polecacie pozbyc sie wagi? jakies spalacze tluszczu czy diata .Czy wogole jestem za mlody zeby o czyms takim mysleć ? Pomocy :) z gory dziekuje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 605 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5801
moim zdanim dieta z ujemnym bilansem kalorycznym(zdrowe jedzenie) i AEROBY!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
ale dla mnie ukladanie diety to czarna magia :( nie mam pojecia nawet jak sie za to zabrać :( co jesc aby troche schudnąc :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
za mlody jestes na spalacze
diete powinienes miec dobra, dostarczajaca waznych dla Ciebie witamin i mineralow i innych skladnikow
wystarczy, ze zaczniesz uprawiac sport (jakies gry zespolowe, rower, biegi, silownia tez ok, byle ktos pomogl z technika, jesli bedzie to Twoja pierwsza wizyta)

poczytaj sobie:
https://www.sfd.pl/10_Przykazań_Żywieniowych-t209117.html
https://www.sfd.pl/DIETA_-_Zrób_To_Sam_a_-t89657.html

jesli masz w miare normalne jedzenie (czytaj nie zadne syfy z mcdonalda)
to wystarczy, ze bedziesz przestrzegal kilku zasad:
staraj sie unikac
-przetworzonych produktow, smazenia, wyrobow/podrobow miesnych typu kielbasa zwyczajna, parowki, pasztety itd,
-slodyczy, cukru we wszelkiej postaci,
-produktow wedzonych, konserw
-smazenia, margaryn, tlustych sosow itp

i zwiekszysz aktywnosc

pamietaj o witaminach (najlepiej jakis zestaw), mineralach, np. magnez, cymk, wapn,.. oraz omega-3 (jesli nie wiesz co to- https://www.sfd.pl/omega_3-t176732.html )

jesli mozesz decydowac, co jesc (tzn nie tak, ze mama ugotuje i musisz sie dostosowac), wylicz swoje dzienne zapotrzebowanie i postaraj sie je spelniac
(skorzystaj z uproszczonego wzoru)
[https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html]

a tutaj masz strone, z ktorej mozesz sciagnac dziennik posilkow, plik w excellu -pomoze w codziennym liczeniu
darkthorn.republika.pl/cp.htm (wersja redukcja)

pzdr

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
moze napisze co mniej wiecej jem codziennie . pobodka 6.20 o 6.30 jem sniadanie : 3 kromki bialego chleba z margaryną i szynką z indyka . ok 10.30 w szkole kanapka, 12,30 szkolny obiad ,17.00 obiad w domu najczesciej 3 kanapki. no i ok 20 jakis jogurt. Niestety czesto pomiedzy posilkami cos jem , czest jakis batonik czy cos ;/ co polecacie wprowadzic i co usunac z mojego jadlospisu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
poczytaj posty podane wyzej, to wiele rozjasni, sa tam podane produkty, ktore powinienes jesc, a ktorych unikac

w Twojej diecie jest za duzo bialego chleba, jesli pieczywo, to razowe, ale najlepiej je calkowicie zastapic
podjadanie to zly pomysl,
postaraj sie ustosunkowac do informacji zawartych w podanych linkach, zobaczysz sam, co jest zle

pzdr

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 605 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5801
cienko poczytaj na forum moge na poczatek podsunąć sniadanie musli z mlekiem i wylicz ile ci potszebne jak ćwiczysz na siłowni to na kolacje jedz twarog z mlekiem bez cukru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
wiecie od razu Wam powiem ze nie chce byc jakims strongmenem chce tylko zrzuciz z 5-10 kg i utrzymac tą wage :) podejrzewam ze u mnie nie wypali cos takiego jak 8 posilkow dziennie i z jakimis skladnikami (np. twarog czy cos podobnego)bo przeciez nie wyjme na przerwiie w szkole twarogu :) chce byc duzy tylko nie miec brzuszka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
drogi kolego dostales juz wiele wskazowek
nikt nie kaze Ci jesc 8 posilkow ani zabierac twarogu do szkoly
unikaj pewnych produktow (wyzej podane),nie przejadaj sie, zwieksz aktywnosc i czekaj na efekty
pzdr

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
dzieki koldzy :) postaram sie zmienic diete :) i bede czekal na efekty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 605 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5801
Niezapominaj o AEROBAH
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Help

Następny temat

Dietka na MASE do oceny !!!

WHEY premium