SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie / początkujący / 19 lat

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1791
Witam !
Mam 19lat,
Zacząłem nie dawno ćwiczyć na siłowni. (ok. 2-tyg)
Zamówiłem na stronie (www.super*****.pl) suplementy tj,

-MET-Rx THERMO CRUSH 120 caps
-MET-Rx Creatine Powder 400 gram } Łącznie dałem 195,10zł
Dostałem gratis (głównie o to chodziło) plan treningu oraz dietę (tzn. co mogę ,czego nie mogę jesc) . Początkowo brałem tylko Thermo Crush (ok. tygodnia), natomiast później spytałem goscia (Ze strony gdzie zamawialem odzywki) czy mogę brać już kreatynę (monohydrat), gdyż czytałem że muszę ćwiczyć min. pół roku... Odpisał ,że mogę brać . Więc zacząłem brać (od tygodnia już ) . Mam pytanko czy to jest " dobrze " ? Jak narazie 1,5KG mniej. Zobaczymy co będzie później (odnosnie mięsni powoli troche widac... ).

Mam 189cm wzrostu i 100,5KG wagi...
Chciałbym trochę schudnąć , zamienić tłuszcz w mięsnie (Jak narazie cialo mam takie galaretkowate )
Z góry dziękuje za wszystkie porady , opinie .
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Godzine Ci wczoraj na GG wyjasnialem, co i jak.
Omowilem srodki, ktore ewentualnie mozesz zamowic, a z czym sie wstrzymac i dlaczego...
Dalej sie pytasz ?
Nie zawracaj mi i ludziom glowy...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2010-03-23 15:40:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
tłuszcz nie zmienia sie w mięsnie , najpierw trzeba spalić tłuszcz a potem zbudować mase mięsniową albo na odwrót

kreatyne i spalacz zostaw na potem , dieta + trening siłowy + aeroby , poczytaj i ułuż diete sam a nie korzystaj z czyjejś

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
No, to od dupy strony zaczoles chlopie...
Chemia cudow nie zrobi, a na kreatyne duzo za wczesnie.
Skoro juz kupiles, to postaw wysoko na polke, bo z czasem sie przyda.
Opisz swoje odzywianie i trening, to zobaczymy co dalej...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2010-03-22 18:32:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1791
Staram się nie jeść słodyczy , piję 2l wody dziennie.
Jak narazie moja waga powoli maleje, więc narazie jest Ok.Zobaczymy co będzie dalej.

Mój trening (przepisany przez Kulturystów www.super***.pl )

Wtorek

KLATKA PIERSIOWA:

1. Wyciskanie sztangi na ławce płasko 10- 8-6-6
2. Wyciskanie sztangielek na ławce 4 x 15-12 – 10-8
3. Rozpiętki na ławce skośnej 3 x 15-12 – 10-8

Czwartek

PLECY:
1. Podciąganie się na drążku na maxa 4 serie ile rady dasz zrobić tyle robisz
2. Przyciąganie sztangielek w opadzie tułowia: 4x14-12 – 10- 8
3. Szrugsy na maxa !!!


BICEPS:
1. Unoszenie sztangi łamanej 4 x15-12 – 10-8
2. Unoszenie sztangielek 4 x 15-12 – 10-8

Sobota

BARKI –mięśnie naramienne


2. Wyciskanie sztangielek (tak jak byś sztangę wyciskał tylko robisz to sztangielkami
4x12-10 – 8- 5
3. Wznoszenie ramion na boki ze sztangielkami 4x14-12 – 10- 8
4. Unoszenie sztangielek przodem Razm jedna ręka raz druga 4x14-12 – 10- 8

TRICEPS-mięśień trójgłowy ramienia
1. Wyciskanie francuskie sztangą łamaną 4x20-15-10-10
2. Pomki na ławeczce (w ząłacnziku zjd ęcie) 4x20-15-10-8

Niedziela oraz jeden dzień wolny w tygodniu (np. Środa) To Basen , Rower (cieplejsze dni ) , biegi itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
coś mało serii na plecy , a gdzie nogi ?

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1791
Nogi robię w wolny dzien (np. Niedziela )
- Przysiady , albo na ławce ...
Tak jak pisałem , chciałbym zrzucić troche (ok. 15KG) Nie chce byc jakims dietetykiem , albo kulturystą...
Jak narazie zrezygnowałem ze wszystkich słodyczy , chipsów , napojów gazowanych , i myślę ze to powinno już coś dać !
Oprócz tego mam trening, basen . W cieplejsze dni będzie rower (praktycznie codziennie),
np. w zeszłym roku udało mi się zrzucić w ciągu lata ok. 5-7KG (Bez żadnej diety , odzywiałem sie normalnie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
ćwiczenie mięsni nóg przy redukcji jest b. ważne , jest to największa grupa mięśniowa a co za tym idzie przy ich trenowaniu spalasz ogromne ilości kcal podkręcając przy tym metabolizm

a o to że będziesz wyglądał jak kulturysta bym sie nie martwił , bo to nie takie łatwe

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1791
Jak narazie rzuciłem kreatynę . Stoi wysoko na półce :)
Ale przy spalaczu zostałem (Thermo Crush ), jak narazie waga cały czas maleje 99KG...
Nie długo bede zmuszony zamowic ponownie spalacz , gdyz ten powoli juz sie konczy . Moze jakies porady ? np. Clen Burexin zamiast tego THERMO CRUSH ?

Mam pytanko: Jakie ćwiczenia można robić na pośladki ? oraz na nogi - w miarę skuteczne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
nie sugeruj sie zbytnio wagą a lustrem i obwodami , spalacz narazie bym odłożył dodasz wtedy gdy staniesz w miejscu

na nogi ( czworogłowe ) przysiady , wykroki ,wypychania na suwnicy , wyprosty / a na dwugłowe : martwe ciągi ( też na pośladki ), uginania w leżeniu , żuraw
łydki - wspięcia
na pośladki też odwodzenie w tył ale jak dla mnie mało skuteczne





Zmieniony przez - _jax_ w dniu 2010-03-23 12:40:40

Zmieniony przez - _jax_ w dniu 2010-03-23 12:42:13

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1791
W tym problem , że nie posiadam tego co napisałeś...
Musze zdac sie na to co posiadam w domu tj.
Zamówilem ławeczkę , sztangę , obciązenie (40KG) , hantle oraz drązek do pociągania....
Na tym etapie co moglbym zamowic, zeby wygląd jeszcze bardziej sie poprawił ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
poszukaj w dziale trening w domowych warunkach

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja rzeźba dieta + treninig prosze o pomoc

Następny temat

Dieta do Oceny (redukcja)

WHEY premium