SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Już rzeźba czy dalej masa ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Witam
W połowie 2012 r. zacząłem chodzić na siłownie.Trenowałem 4 miesiące z czego w tym ostatnim dość nieregularnie. Robiłem trening rozgrzewający a potem na masę, Od stycznia zacząłem ponownie tym razem na poważnie (bez opuszczania,dieta itd.) Zawsze miałem trudności z przybraniem na wadze. Ważyłem 60 kg przy wzroście 175, udało mi się przytyć do 70 (10 kg przez ostatnie 3 miesiące) Brałem UNS R-Mix Protein Econo jako uzupełnienie diety. I teraz moje pytanie czy na początku maja mógłbym rozpocząć trening na rzeźbę czy to za wcześnie lub wciąż za mało ważę ? Przez kwiecień oczywiście przytyje dodatkowe kilogramy, jednak trudno stwierdzić ile to będzie. Większość mi mówi,że na te 70 nie wyglądam. Fajnie byłoby zacząć się już rzeźbić jednak jeśli jeszcze za wcześnie to lecę dalej z masówką. Tym razem motywacji nie brak.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 261 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4313
ja myślę, że to od CIebie zalezy czy już wystarczy, czy jeszcze nie. W koncu powinieneś wiedzieć ile chcesz masy ;). Takze zrób jak sądzisz, to bedzie najlepsze wyjście.

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Po 3 miesiacach to spektakularnej muskulatury nie zdobyles. Ale j/w zalezy od Twojego celu. Jak wrzucisz zdjecie to bedzie mozna doradzic cos wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Spektakularnej nie ale jest dobrze ? Czy może tragicznie jak na 3 miechy ?

Zmieniony przez - Paputek w dniu 2013-04-02 01:33:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Nie wiem bo nie ma zdjecia. 10 kg w 3 miesiace to bardzo dobry wynik ale nie wiem ile z tego tluszczu bo nie ma zdjecia. "Po 3 miesiacach to spektakularnej muskulatury nie zdobyles" w tym zdaniu mialem na mysli ogolnikowo ze poprostu w 3 miesiace nie da sie zmienic w byka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
dodaj zdjęcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
j/w by obiektywnie ocenic w jakim kierunku masz teraz brnac, najlepiej by bylo dac zdjecie pogladowe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Zdjęcia :
http://przeklej.net/image_details/76294.html
http://przeklej.net/image_details/76296.html
I dodatkowe pytanie, bieganie będzie koligować z masówką ?
Jak tylko zrobi się ciepło mam w planach biegać (pn,śr,pt siłownia, wt,czw,sob bieganie i niedziela wolna)
Zmieniony przez - Paputek w dniu 2013-04-02 17:31:52

Zmieniony przez - Paputek w dniu 2013-04-02 17:46:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Masuj masuj jeszcze.
Biegac jak najbardziej mozesz. Jakby waga nie chciala isc przy bieganiu to wiecej kcal troche dorzucic i bedzie szlo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 598
masa masa jesze ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

budowa masy.pzrerwać kreatyne?

Następny temat

Dieta masa do oceny

WHEY premium