SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zalany po miesiącu masy. Redukcja, czy dalej ciągnąć na masie?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 316
Witam, w styczniu ważyłem około 85kg i schudłem do 75. Aktualnie jestem od miesiąca na masie (pierwsza moja masówka) i ważę już 86-87kg. Dosyć mocno mnie zalało i nie wiem czy kontynuować masę i zacząć redukcje, czy zbudować jeszcze trochę mieśni. Nie jestem zadowolony aktualnie z mojego wyglądu ponieważ dość mocno odstaje mi brzuch i mam księżycową mordę. Doradźcie mi jak mam postąpić. Czy zbudować jeszcze trochę mieśni, czy zrzucać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 679
najlepiej jeśli wkleisz ankietę i zdjęcie sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 316
Wiek : 19
Waga : 87
Wzrost : 180
Staż treningowy: 10 miesięcy
Obwód pasa
Obwód klaty:
Obwód uda:
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): siłownia 4x w tygodniu+ lekcje wf
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) :
Stan zdrowia:
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłowy
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : białko
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: około 1800 kcal na redukcji na początku 2014
Wrażliwość na stymulanty: brak
Możliwosci finansowe:
Cel/problem/opis: estetyczna sylwetka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 679
nie ma najważniejszych informacji na temat obwodów, nie wiemy jak wygląda sytuacja skoro nie zamieściłeś swojego zdjęcia ani też wymiarów. Nie wiemy także czy Twoja dieta masowa jest odpowiednia, może zalałeś się przez złą dietę? Za mało informacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 316
sorry, już dodaję zdj. jakiś błąd mi wyskoczył i nie dodało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 316
Wiek : 19
Waga : 87
Wzrost : 180cm
Staż treningowy: 10miesięcy
Obwód pasa 96cm
Obwód klaty: 110cm
Obwód uda: 58cm
Obwód bicepsa:39cm
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): 4x w tygodniu
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: bd
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłowy
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : białko
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: redukcja:1800 30%b/50%w/20%t
Aktualna dieta: 3500kcal 263b(30%);350w(50%);116t(30%)
Wrażliwość na stymulanty: brak
Możliwosci finansowe: spore
Cel/problem/opis: estetyczna sylwetka, w miarę umięśniona




Zmieniony przez - mateusz.95 w dniu 2014-09-24 17:30:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
No trochę Cię podlało. Ja bym redukował, a jak masować to już dużo lepsza dieta musi być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 316
Też tak sądzę, że przydałą by mi się redukcja. Chyba powinienem się ostro wziąć za nią i zejść chociaż do 12%bf, wtedy nawet jak wejdę na masę to inaczej będę wyglądał. Tylko trochę lipa, po teraz jest taki czas w którym się dobrze robi mase, a na lato znowu będę sucharem. No ale cóż, jakoś to będzie. Cały czas się uczę na błędach, może w przyszłości jakoś lepiej zadbam o to żeby siętak nie zalać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
od miesiąca przybyło ci 10kg? to sie nie ma co dziwić. Teraz jedynie redukcja dalsza masa mija sie z celem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 316
Też tak myślę, i dziękuje za wypowiedzi. Wezmę te rady do siebie. Tak wgl. to przez ten miesiąc nawet jak zbudowałem jakieś mięśnie to przydało by sięje jakoś zacować. Brać jakieś bcaa, żebym nie spadłz masy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
daj spokój z tym bcaa chyba ze chcesz brać dla psychiki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta z suplementacją do oceny

Następny temat

Plan dla 15 latka

WHEY premium