SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jednodniowy deficyt kaloryczny w tygodniu na masie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 250
Cześć,jestem początkujący i nurtuje mnie pytanie czy na masie jeden dzień w tygodniu na deficycie ma jakikolwiek sens. Jestem Endo i mimo aktywnego trybu życia lubię sobie zjeść,czasem podczas wyjścia nawet 4 k kalorii nadwyżki. Po takowych wypadach szybko mnie podlewa i stąd pytanie czy dzień po takim wyjściu uciecie trochę kalorii,aby tygodniowy bilans był w normie ma rację bytu,czy jedyne co stracę przez taki dzień to trochę wody i jeden dzień progresu?
Może pytanie głupie,ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi więc proszę o wyrozumiałość
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
jak najbardziej ma sens tego typu strategia, na tego typu dzialaniach oparta jest rotacja weglowodanami przykladowo
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1069 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19183
Jeśli jesteś na masie np masz surplus 300kcal to takim dodatkowym wyjściem, gdzie jak napisałeś zjesz nawet 4000kcal robisz sobie już surplus około 8
~900 kcal i jeden dzień deficytu nic Ci tu nie da :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 250
Dzięki za odpowiedź
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
Zastanawia mnie jedna rzecz. Jak można mieć 4k nadwyżki w danym dniu. Lubisz zjeść czy po prostu masz napady obżarstwa ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
w sumie dobre pytanie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
No ja jestem w stanie zrozumieć 500-1000kcal bo czasem wpadnie nieplanowana pizza i piwko, ale 4000kcal to czasem ludzie na dobrej masie jedzą przez cały dzień:)
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
no u mnie to 330g bialka, 70 tuszczy i 500g wegli dzisiaj na HC

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1069 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19183
4k dodatkowych kalorii to nawet w Mc Donald było by ciężko dorzucić xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Ktoś tutaj nie umie liczyć kcal, albo pije Kujawski szklankami

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 379
a co w sytuacji jak np jestem chory i nie cwicze? ile wtedy kcal spozywac?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4x góra dół, średniozaawansowany, do oceny, ewentualnej korekty

Następny temat

Pompki

WHEY premium