SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie suple mam dobrać i ile aby zdobyć 2-3 centów na łapie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 565
Mam 34 w bicepsie chce dojść do 36-37 jakie suple,krete mam pomieszać i jaki plan treningowy aby to osiągnąć prosze napiszcie mi tez jaki będzie koszt tych supli,krety bo nie umie sobie sam poradzić;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Dieta
Dieta
Dieta

Tyle Ci wystarczy

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
dobry tening i jakies suple ( najlepiej nitrobolon). Moj kumpel stosuje i jest zaje*****. Sam nie stosowalem .....

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
Jak dopiero zaczynasz trenować to sama dieta i na tym Ci wszystko ładnie urośnie. Sam ćwicze zaledwie 4 miechy i przez ten czas w łapie mi poszło 2cm więc sam zobaczysz.

Chyba że masz już jakiś staż i zaczynająsie schody -to co innego

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
zacznij porządnie sie odzywiac
w połaczeniu z dobrym treningiem
i np.z kreatyną
bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 973 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9449
Ja proponuje j.w. dobry trening + dieta (zapraszamy do działow trening oraz dieta). Jesli pozwala na to staz treningowy to kreatyna + carbo jak masz braki w diecie bialko , gainer. Hmm jesli masz kase i cierpliwosc to mozesz sprobowac z HMB.

http://www.sfd.pl/temat246720/ ---> wszystko o witaminie b12

http://www.sfd.pl/Żeń_Szeń-t319678.html ---> wszystko o Żeń Szeniu

Jeżeli Ci pomogłem daj mi Soga :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 565
Dziękuje za wypowiedzi może ktoś jeszcze coś napisze mam 15 lat ćwicze 6 miesiecy waże 70 kg. A ile posiłków mam stosować na dzień i co powinno się w nich znalezć z domowych produktów (najtańszych)a poza tym na suple mam jakieś 300 zł i co mam sobie kupić aby było jak najlepiej ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4664
Koksik marsz do działu ODŻYWIANIE, tam przeczytaj na jakie żarcie masz wydac kase, suple bez diety nic CI nie dadza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2019
ja na pozadnym treningu, nitrobolonie (2 puchy + nitroprogen)oraz nienajlepszej diecie (wiadomo student) zrobilem w 2 miesiace 4 cm w łapie ale teraz sam jestem ciekaw ile mi z tego spadnie

NA TYM FORUM KAŻDE SŁOWO ZOSTANIE WYKORZYSTANE PRZECIWKO TOBIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
no zobacz ty waliłeś nitro, a ja zrobiłem sobie diete, wiadomo student i wyobraź sobie że zrobiłem centa w łapie treningiem wprowadzającym Michaiła w jeden miesiąc. wyobraź sobie co będzie na masie, trzema nitro i czterema XP nie przebijesz mojej diety. więc nie jęczcie tak już z tymi suplami, bo nie są tak ważne jak dieta i odpowiedni trening.

młody poczytaj sobie podwieszone artykuły w dziale trening i odżywianie, z pewnością znajdziesz coś dla siebie, a jak coś nie wiesz skorzystaj z wyszukiwarki

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomożcie z kupnem

Następny temat

Pomożcie z kupnem

WHEY premium