SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odżywki?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1586
Witam. Cwicze okolo 6 miesiecy mam 16 lat waze 62 kg wzrost 173. Jestem bez diety. i tak jak w temacie jakie odzywki na mase?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 536
Tak, najlepiej kup sobie Carbo, WPI, kreatynę i co mądrego jeszcze Ci do głowy przyjdzie :)
Ja zaczynałem bez jakichkolwiek suplementów.
Zaczynanie na odżywkach bez diety to jak branie na pierwszym treningu 100kg na klatę... Chłopie, zacznij myśleć, a dojdziesz do wymarzonego celu :)
NIE DA SIĘ zbudować masy w 2 miesiące, wtenczas możesz jedynie zalać się tłuszczem, którego się nie pozbędziesz już tak łatwo...
Nie lepiej budować od razu z solidniejszego materiału niż później naprawiać błędy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28743
zacznij od ułożenia diety

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1586
i sie zaczyna :( nie wiem czy to dobrze ale w te 6 miesiecy przytylem z 55 kg do 62kg i biceps z 24cm na 30 bez zadnych diety poprostu wiecej jadlem i teraz mysle o kreatynie jakies rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28743
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie musisz mieć co do grama policzne co wcinasz, ale wypadało by sobie orientacyjnie np z całego tygodnia przeliczyc jedzenie i zobaczyć czy to co zjadłeś nadaje się do czegoś.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1586
tyle ze diety nie dam rady miec poprostu nie mam mozliwosci takich . Co myslicie o tej kreatynie na poczatek zobaczyc czy da to jakis efekt czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 249 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5475
Jak ułożysz dietę to dopiero zacznij myslec o kreatynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1586
Ja rozumiem ze dieta jest wazna ale poprostu nie dam rady i chce cos z kreatyna moze ale ja zielony jestem w tych sprawach

Zmieniony przez - adik321 w dniu 2012-08-05 11:59:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 283 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13098
Dziecko, Zacznij się słuchać mądrzejszych i bardziej doświadczonych. I nie obrażaj ich.
I nie mów, że się nie da, bo się da.
W Twoim ( choć powinienem dać Twoim z małej litery, duża to oznaka szacunku ) wypadku zrobisz sobie więcej krzywdy niż pożytku

Througt the gates of hell

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1586
a kogo ja obraziłem? To moze jakies odzywki na mase?

Zmieniony przez - adik321 w dniu 2012-08-05 12:03:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 283 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13098
W wyedytowanym poście zwracałeś się obraźliwe do kolegów z góry EOT

Througt the gates of hell

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki oczyszczające organizm ?

Następny temat

Składniki dobrej przedtreningówki wg. Was

WHEY premium