SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odżywki?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuchaj uważnie rad starszych. Ja siedzę już 5 lat w tym temacie, w tym, że 2 lata na poważnie - już kumam o co chodzi, staram się nie powielać blędów. Jeśli już będę masował to na delkatnym dodatku kcal (100-250), a nie ładował wszystkiego w siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1586
gooru jezeli nie chcesz pomuc to poprostu nie pisz mi postow typu "szkoda czasu" p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żeby komuś pomóc - to musi on słuchać, ty tego nie robisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1586
dobra rozumiem kupie wpc ktore dziennie daje 50g bialka i dotego bede jadł co dziennie ryz i kuraka dzieki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 283 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13098
Ujmę to tak, pomagać mogę, ale gdy dana osoba się słucha co do niej mówi. Mój brat przybrał za moją radą ponad 13kg. Jest młodszy od Cuebie ( 15 lat, 191cm wztostu, ok 80kg obecnie, niskie otłuszczenie ). Nawet gdy zmienił moje zalecenie wskazał dlaczego chce to robić. I jest w stanie to uzasadnić.
Więc najpierw poczytaj, opracuj sobie plan, a gdy masz jakieś problemy to dopiero zadawaj pytania. A tu dostajesz mądre rady, negujesz je i traktujesz wszystkich z góry.

Througt the gates of hell

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2868
wpc to może dziennie i dawać 200 g. Zależy ile będziesz ładował.I pamiętaj,że organizm jest w stanie przyjąć na raz około 40 g białka.

Zmieniony przez - Rhodiola w dniu 2012-08-05 12:47:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1586
Aminostar Pure Whey Star 1kg GAINER WPC 50gr bialka w 100g. dwie porcje dziennie po 50g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2868
I ile chcesz tak pociągnąć na tym WPC? miesiąc,dwa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1586
zobacze jak beda efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
chłopie ty myślisz, że odżywki to cały pełnowartościowy posiłek, który powinieneś spożywać w ciągu dnia ?
Musisz mieć nadwyżkę kcal w diecie, 5-6 posiłków dziennie należy zjadać. Jak masz kase na odżywki, to musisz mieć i na jedzenie.
Takie suple bierze się wedle braków w diecie. Zapewne myślisz iż wypijesz jedną porcję gainera i będzie się to równało całemu posiłkowi, źle myślisz. Jak chcesz to kup, ale efektów nie będziesz miał, chyba, że negatywne. Od ciebie to wszystko zależy. Dobrze, że jeszcze o Carbo nie wspomniałeś.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki oczyszczające organizm ?

Następny temat

Składniki dobrej przedtreningówki wg. Was

WHEY premium