SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie ćwiczenia dla bardzo otyłej osoby?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
eh czytam i czytam... nie rozumiem jednego dostałaś tyle wskazówek, wiesz co i jak, a ty dalej się upierasz jak to nie możliwe zjeść normalnie... wiesz co robić to coś zrób w tym kierunku... nie licz, że ktoś pochwali twoją dietę... jak tu dziewczyny dobrze mówią.. w skrócie..
wszystko się da jeśli się tylko chce
będziesz tak jadła to nic nie osiągniesz w tym kierunku i tyle.

powodzenia

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 297
Moje zdjęcia, boże jak mi wstyd....







Zmieniony przez - ashya w dniu 2012-03-17 18:54:20




Zmieniony przez - ashya w dniu 2012-03-17 18:55:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4986
hej Kochana, podchodzisz do tej diety jak pies do jeża, chciałabyś a boisz sie : ) pomyśl tak - wieczorem odpada gotowanie, ale mozesz jeść do 150g nabiału dziennie więc na kolacje np. 120g twarogu umieszanego z 30g śmietany, do tego rzodkiewka albo cebulka i już kolacje masz. mieso jest drogie ale np. fasola już nie, ja też nie gotuje codziennie tylko raz na 2-3 dni. tak samo niedoceniona kasza gryczana, porcja mrożonych warzyw 450g w markecie typu lind to wydatek ok 4 zł, to chyba niedużo? DA SIE uwierz w to : ) i do dzieła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 297
Haba- śmietana? Na redukcji? :> A fasola jaka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Dziewczyno, ogarnij się!
Przeczytaj artykuł o jedzeniu i wszystko będziesz wiedziała.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 297
Spokojnie, jeszcze do tego nie doszłam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
5 marca dostałaś już linki do artykułów... który jest już dzisiaj ?
jak zaczniesz czytać, nie będziesz musiała zadawać takich pytań... bo na wszystko jest w nich odpowiedź... a to kwestia kilku minut

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
ashya weź no zobacz w moim dzienniku jak jadłam na początku, a ja jak już pisałam ta większa liga jestem ;)
ułóż przykładowy jadłospis, mądre głowy skorygują jak będzie trzeba i lecisz z koksem

obliques powtarza tu często, że "czas i tak upłynie, cokolwiek byś nie zrobiła"
zobacz ile byś już była do przodu od 4 marca, kiedy założyłaś dziennik
trzymam kciuki, powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ashya: musisz zrozumiec, ze czas dziala na nasza korzysc tylko i ile go do tego zmusimy - w Twoim przypadku, teraz jeszcze tak nie jest. Ale jak sie ogarniesz i zaczniesz postepowac zgodnie z radami a nie szukac wymowek, to zobaczysz, ze tydzien po tygodniu, miesiac po miesiacu cialo bedzie sie zmieniac na lepsze. Ktos madry kiedys powiedzial, ze latwe zmiany sa tylko na gorsze. Wies sprez sie w koncu - robisz to tylko dla siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 297
Przeczytałam artykuły, ale o tej wspomnianej wczoraj śmietanie nic nie znalazłam.... Jest tylko wymieniona jako źródło tłuszczy, że można na niej smażyć Nie rozumiem tego kompletnie.


Ogarniam korzystanie ze zrzutów ekarnu z jadłospisu, póki co wklejam dziesiejszy:

Ś: płatki owsiane błyskawiczne 2,5łyżki stołowe zalane wrzątkiem, uzupełnione 3/4 szklanki mleka 0,5%, garść rodzinek,pół maślanki Rolmlecz

IIŚ: pół maślanki Rolmlecz, dwie kromki chleba razowego ze słonecznikiem z wędzonym schabem i 1 cały pomidor

O: pół woreczka ciemnego ryżu, odgrzana pierś wędzona, sałatka grecka (robiona przeze mnie: sałata lodowa, rukola,oliwki, pomidor, ogórek zielony,oliwa z oliwek)

+ czekają na mnie:
P: makrela wędzona wymieszana z cebulką i jogurtem naturalnym + kromka razowca ze słonecznikiem

K: serek wiejski z kawałkami makreli wędzonej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja czy Masa ... Masa czy Redukcja??? :-)

Następny temat

Pytanie o diete ketogeniczna

WHEY premium