SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie ćwiczenia dla bardzo otyłej osoby?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 297
Ok, to trzeba stratować :) A co sądzicie o włażeniu po schodach? Bo mam urocze półpięterko, aż żal ich nie wykorzystać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 297
Ok, to trzeba stratować :) A co sądzicie o włażeniu po schodach? Bo mam urocze półpięterko, aż żal ich nie wykorzystać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
gdybyś przeczytała dziennik Shrimp wiedziałabyś co sądzimy o schodach, wyślij się trochę dziewczyno. Nikt za Ciebie roboty nie odwali.

A co do mięśni to przy średnim zaangażowaniu treningowym niestety (albo stety wg Twojego wyobrażenia) nie masz co liczyć.
Dziewczyny bardzo mocno ćwiczące, porządnie się odżywiające z duzym trudem budują 1-2kg mięśni/rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 297
agak
gdybyś przeczytała dziennik Shrimp wiedziałabyś co sądzimy o schodach, wyślij się trochę dziewczyno. Nikt za Ciebie roboty nie odwali.


CZYTAM wszystko po kolei, więc teksty o wysileniu się nie są potrzebne. Jak dojdę i do tego to będę wiedziała, a póki co czuję się usprawiedliwiona, że zadaję pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 297
Dziennik posiłów doprowadza mnie do szału. Na potreningu.pl jest nielogiczny dla osoby początkującej, jest mało produktów i skąd np mam wiedzieć ile gramów jest w plasterku wędliny, a ile kromka chleba waży... Z kolei na ten sfd'owy nie mogę się zalogować, bo mówi mi, że złe hasło, mimo że na bank jest dobre, a jak chcę założyć nowe konto to wyrzuca mi błąd 404.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Witaj, wygodniej Ci będzie gdy zakupisz sobie wagę kuchenną jeżeli chodzi o dziennik to ja korzystam z tego www . darkthorn. republika. pl/ dp. htm wygodnie mi z nim bo tworze własną bazę produktów które jem i łatwo stworzyć grafik na kilka dni

Słuchaj się naszych ekspertów Spokojnie wszystko sobie ogarniesz.

Zmieniony przez - Fala23 w dniu 2012-03-12 20:17:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 297
Fala23
Witaj, wygodniej Ci będzie gdy zakupisz sobie wagę kuchenną jeżeli chodzi o dziennik to ja korzystam z tego www . darkthorn. republika. pl/ dp. htm wygodnie mi z nim bo tworze własną bazę produktów które jem i łatwo stworzyć grafik na kilka dni

Słuchaj się naszych ekspertów Spokojnie wszystko sobie ogarniesz.

Zmieniony przez - Fala23 w dniu 2012-03-12 20:17:02



Dziękuję Kochana :) Właśnie przeglądam wagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4310
skąd np mam wiedzieć ile gramów jest w plasterku wędliny, a ile kromka chleba waży
Ashya póki nie masz wagi to patrz na opakowania co i ile ma kcal. i ile waży może ci pomoże jak będziesz dzieliła ilość gramów kupionej wędliny na liczbę plasterków póki nie będziesz miała wagi możesz jeszcze poszukać stron co i ile waży
Każda z nas tak zaczynała, że nie wiedziała co i jak z każdym dniem będzie lepiej Wrzucaj miskę i leć z koksem 3mam qciuki



Zmieniony przez - mkroza w dniu 2012-03-12 22:41:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 297
Dziewczyny, jestem załamana i nie wiem co robić, zaraz będę tłukła głową w ścianę. Czuję się bezsilna, do obiadu wszystko mi idzie ładnie, jem owsiankę, ciemne kanapki na drugie śniadanie, ryż i duszone mięsa lub grillowane, surówki.... przychodzę do domu i wszytsko pieprzę, bo nie mam pojęcia co mogę zjeść od ręki :( Nie będę jeść przecież tylko serka wiejskiego na podwieczorek i kolację :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 297
Dołuje mnie brak kuchni, jedyne co mogę zrobić to kanapki, ale znowu kanapki na podwieczorek i kolację to też źle... Nie mam pieniędzy, żeby sobie kupować piersi z kurczaka codziennie i w ten sposób kończę 4 raz w tygodniu z frytkami z piekarnika z biedronki :( Jak ja mam schudnąć, zaraz zacznę płakać :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja czy Masa ... Masa czy Redukcja??? :-)

Następny temat

Pytanie o diete ketogeniczna

WHEY premium