SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie ćwiczenia dla bardzo otyłej osoby?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 297
kitttie
Co to za akedemik bez kuchni? W zyciu takiego nie widzialam. Wiem, ze kuchnia moze byc tylko jedna na pietro i zazwyczaj jest jaka czyt. syfiasta ale nikt Ci tam nie kaze gourmet gotowac, kuchenka gazowa wystarczy do przygotowania mnostwa potraw, jak sie bardzo chce to nie ma, ze nie mozna - glowa do gory, pokombinujesz i napewno cos wymyslisz.


Oczywiście, że mamy kuchnię, ale jest przeważnie usyfiona/zajęta. Oczywiście jak muszę to daję radę, ale mam do niej obrzydzenie, zawsze okupowana przez palaczy jest dodatkowo :( Ja wiem, że to brzmi jak wymówki z boku, ale w rzeczywistości to ciężkie przeżycie jest :(
Dlatego bardzo zależy mi na podwieczorkach i kolacjach szybkich i na zimno, bez gotowania całych dań.



Ruda_29 - a czy jeśli dodałabym do owsianki łyżeczkę oliwy z oliwek + pół kefiru codziennie- jest lepiej?

Zmieniony przez - ashya w dniu 2012-03-17 18:22:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
widzę, że artykuł https://www.sfd.pl/[art]_Co_jedzą_Ladies_SFD_-t752315.html jest Ci obcy, więc przeczytaj. Cały czas piszesz o nabiale. Przeczytałaś w ogóle jakikolwiek dziennik? W kazdym jest info, że max. 150 g nabiału dziennie.

Jak już pisałam: chcesz pomocy, wrzuć info, o które poprosiłam.

Pisałaś w pierwszym poście, że dieta nie jest dla Ciebie czymś trudnym do ogarnięcia - a jak widać masz z nią problem.
Piszesz, że w Wawie jest drogo - w osiedlowych sklepikach i wypasionych delikatesach jest. Ale w superhipermarketach ceny są DOKŁADNIE takie same jak w innych miastach. Jedziesz raz na tydzień, robisz zakupy i z bańki.




Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2012-03-17 18:25:41

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
No to niestety, trzeba sie przemoc. Ja bylam w takim akademiku gdzie stalaktyty wisialy przez kilka miesiecy z sufitu, bo komus puszka skondensowanego mleka wybuchla przy gotowaniu, ale bylam tez w takim, w ktorym ktos brzydko mowiac na***l na fajerke od kuchenki, garnkiem przykryl, wlaczyl i uciekl. A ludzie zyli dalej, bo zrec cos trzeba a na miescie jest drogo. Powiem Ci tak: jak masz np. wolne weekendy to polecam rano skorzystac z kuchni (brac i tak ma kaca) np. zrobic troche mieska na 2-3dni ktore mozesz dolozyc do kanapek, albo ugotowac kilka jaj na twardo...pomysl, sprobuj napewno jestes bystra dziewczyna i cos wymyslisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 297
dziękuję Kochana, już czytam :) Mam wrzucić swoje zdjęcia i spis tego co jadłam do tej pory? Toż to masakra jakaś będzie... Dzisiaj np na diecie nie jestem i zjadłam o 13stej (wstałam o 11) pół długiej bagietki + dwie parówki na zimno z keczupem i kanapkę z żółtym serem i szynką. A zaraz sobie odgrzeję rosół z makaronem....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ale dieta czy nie dieta nie jedz parowek - to syf najgorszy z najgorszych, to co w domu sie wywala to w masarni pcha sie do parowki, keczup to samo, cukier i sladowe ilosci pomidora...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Ale czekaj, bo ja nie rozumiem. Wybierasz sobie dni, w które jesteś na diecie i jesz wtedy zdrowo i rozsądnie?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
a jak u Ciebie z przechowywaniem żywności ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 297
Nie, od tygodnia po prostu całkowicie odstąpiłam od diety :( Wiem, że czytając mnie odnosicie wrażenie, że jestem walnięta osobą, która średnio cokolwiek łapie, ale... ;) Fala- mam małą lodówkę w pokoju, więc luzik :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
No to jak sobie podgrzewac mozesz, to jak mowilam nagotowac sobie jajec na twardo, usmazyc jakiegos miecha i w lodowce to kilka dni moze spokojnie polezec. Jak wyjesz (nie, ze wydajesz dziwieki ) zrobisz nowe. A jak sobie usmazysz taka np. piers to i mozesz ja jesc do salatki i do kanapki, jajo to samo. Trzeba ruszyc glowa. Tak samo te 2-3 dni postoi w lodowce ugotowany ryz czy makaron, prosze Cie.


Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-03-17 18:42:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
acha no to przecież można kupić jakieś rybki wędzone/galarecie, wędlinę, warzywa itp

dobrze jak byś zainwestowała w przenośną kuchenkę i już byś była w domu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja czy Masa ... Masa czy Redukcja??? :-)

Następny temat

Pytanie o diete ketogeniczna

WHEY premium