SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie ćwiczenia przy Hashimoto?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4659
Witam. Mam zdiagnozowaną chorobę Hashimoto. Wiadomo, metabolizm bardzo sie przy tej chorobie obniża. Jestem osobą młodą, dość sprawną fizycznie, bez nadwagi itp. Nie chciałabym sie roztyć. Co ćwiczyć najlepiej żeby zwiększyć metabolizm? Do tej pory ćwicze 3 razy w tyg. siłowo w domu, 3 razy cardio (jazda na rowerze, taniec itp). Ostatnio próbuję wdrożyć treningi interwałowe. Raz w tyg. ćwicze tabate i znoszę ją w miarę OK, natomiast wczoraj spróbowałam interwał na rowerze (18 min, 2 min. średnie tempo, 30 sek. wysokie) i do końca dnia kręciło mi sie w głowie, generalnie nie najlepiej sie czułam.

Wiec, co ćwiczyć najlepiej aby się nie roztyć (o dietę nie pytam, to inna sprawa)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
trudno znaleźć osobę na forum która by Ci pomogą w tym problemie, tutaj lekarza by się trzeba radzić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5
Przekopiowalam ze strony amerykańskiej google tlumacz.
MAM nadzieję ze sie domyslisz.
Poniżej podano przykład programu HICT 12 stacjami. Wszystkie ćwiczenia mogą być wykonane z masy ciała i narzędzi łatwo nabytych w prawie każdym otoczeniu (np. w domu, biurze, hotelu, itp.). Kolejność wykonywania pozwala na całego ćwiczenia ciała do znacznego zwiększenia częstości akcji serca, podczas gdy dolne, górne i podstawowe ćwiczenia funkcjonować, aby utrzymać przyspieszenie czynności serca podczas rozwijania siły.Zadania są wykonywane przez 30 sekund, 10 sekund, czas przejścia między nawrotów. Całkowity czas treningu dla całego obwodu wynosi około 7 minut. Układ może być powtarzana 2 do 3 razy.1. Jumping Jacks całego ciała2. Ściana siedzieć Nogi3. Push-up Tułów4. Rdzeń brzusznej crunch5. Step-up na krześle całego ciała6. Squat ciała Dolna7. Triceps dip na krześle Tułów8. Rdzeń deski9. Wysokie kolana / systemem Total Body w miejscu10. Dolna ciało lonży11. Push-up i obrót Górna część ciała12. Rdzeń deski boczne

wazne przy Hashimoto aby ćwiczyć na max tętnie
220 minus twój wiek = max tętno

Zmieniony przez - igaaaa w dniu 2013-11-24 07:47:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
W dziale Ladies są bodajże 2 dzienniki dziewczyn z Hashimoto. Podejrzyj sobie tam i ewentualnie pytaj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja

Następny temat

DT figiela

WHEY premium