SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 215
Waga : 51
Wzrost : 164
Obwód w biuście: 83
Obwód talii w najwęższym miejscu: 68
Obwód bioder: 84
Obwód uda w najszerszym miejscu: 50
Obwód łydki : 34,5
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch, nogi
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch, twarz, ręce
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) siłownia 2x w tyg., bieganie/rower (co drugi dzień na zmianę), taniec, gimnastyka, treningi domowe na brzuch, nogi, od czasu do czasu jakieś inne aeroby, cardio
Co lubisz jeść na śniadanie: jogurt naturalny, kromka chleba z serem żółtym
Co lubisz jeść na obiad : ryż naturalny/kasza gryczana/1-2x na tydzień ziemniaki+ kalafior/brokuł+ jajko/kotlety sojowe
Co jako przekąskę: owoce, orzechy, masło migdałowe
Co jako deser: owoce
Ograniczenia żywieniowe: wegetarianizm
Stan zdrowia: dobry
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: wyżej
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: w lipcu stosowałam witaminy Bodymax

Witam serdecznie. Od poniedziałku, 19.08.2013, zaczynam dietę redukcyjną. Chcę zrzucić kilka centymetrów z brzucha i nóg oraz zredukować poziom BF. Jest to kontynuacja rozpoczętej i przerwanej kiedyś diety. Proszę o poradę czy dieta będzie dobra:
I. (8:30) jogurt naturalny/serek naturalny, migdały lub orzechy laskowe, 10g otrąb pszennych i owoce (np. 50-70g owoców typu maliny, borówki, jabłko) + łyżeczka masła migdałowego
II. (12:00) kanapka z serem żółtym, papryką czerwoną i nasionami (dynia, sezam, słonecznik) LUB ryż naturalny, owoce (ok. 50g) i 50-100g twarogu półtłustego
III. (15:30) ryż naturalny/kasza gryczana, warzywo (typu brokuł, kalafior), jajko/kotlety sojowe
IV. (19:00) jajko+ warzywo LUB serek wiejski+warzywo
V. (22:00) twaróg 50-100g
Staram się, żeby dziennie wychodziło mniej więcej: 100g węglowodanów, 50g tłuszczy, 80g białka i 1200-1300kcal. Zawsze jadłam dość mało więc takie zapotrzebowanie w zupełności mi wystarcza.

Chleb żytni pytlowy lub mieszany razowy bez żadnych ulepszaczy, konserwantów itp. jem 3-4 w tygodniu, zazwyczaj jedną kromkę dziennie. Staram się jeść jak najmniej przetworzone produkty. W związku z tym, że jestem wegetarianką ciężko ułożyć mi odpowiednią dietę. Mogę sobie pozwolić raz w tygodniu na mieszankę orzechów i suszonych owoców (ok.50g)?
Dieta dobra czy wypadałoby coś w niej zmienić?
Treningi również oczywiście są, z tym nie mam problemu, tylko chcę się upewnić czy dieta w miarę ok.
Jeśli coś zapomniałam napisać (a pewnie tak jest) to dopiszę później ;)
Proszę o odpowiedź i pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 111973
Zapraszam do przeczytania artykułów z regulaminu, bo z tą głodówką to nie do nas. Wg. pomiarów jesteś chuda, nikt tu nikogo nie będzie prowadził do wychudzenia. A dieta, masakra... sam nabiał, no cóż droga do pogorszenia jakości ciała.

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10868 Napisanych postów 49632 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytanie o miesiączkę pominęłaś rozmyślnie czy przypadkowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
to nie jest głodówka. głodówka to 1000kcal. moje dzienne zapotrzebowanie to ok. 1500kcal, a skoro redukuję to 1300. nigdy nie chodzę głodna, zawsze jem do syta i czuję się dobrze. miesiączkuję regularnie. chuda to ja będę jak będę miała 63cm w talii, jak parę miesięcy temu. zależy mi na kaloryferze na brzuchu więc BF trzeba zredukować i zrobić masę. skoro nie jem mięsa, a mam mieć w diecie ok. 100g białka na dobę to nie wiem czym innym mogę to zastąpić jak nie nabiałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
co w takim razie można zrobić, żeby dieta była lepsza? przecież nabiału nie mogę wyeliminować, bo i tak mam mało białka w diecie, a odżywek białkowych nie będę brała. mogę liczyć na jakieś porady?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18029
http://www.sfd.pl/Odchudzanie_Łopatologicznie,_czyli_odpowiedzi_na_najczęściej__zadawane_przez_kobiety-t585708.html
tu masz napisane skąd brać białko będąc wegetarianką
poczytaj, poszukaj dzienników dziewczyn co też są wegetariankami no i dziewczyny wyżej napisały że to jest głodówka.

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
odkąd pamiętam jem około 1500kcal dziennie, więc nie sądzę by to była głodówka. nigdy nie chodzę głodna a po każdym posiłku jestem pełna, więc nie wiem jaki jest sens jest więcej niż mieścimy, przejadać się... dziękuję, zaraz przeczytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 8 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 103112
Przepraszam bardzo ale coś zwróciło moją uwagę.
Gdzie jest napisane że dopiero 1000 kcal to głodówka???
Pamiętaj że mięśnie potrzebują dużo więcej kalorii niż komórki tłuszczowe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nie jest nigdzie napisane, ale skoro zawsze tak jadłam i mi to wystarcza to nie rozumiem dlaczego ktoś nazywa moją dietę głodówką. moim zdaniem przejadanie się, jedzenie na siłę jest idiotyczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18029
tu masz fajny dziennik innej wegetarianki
http://www.sfd.pl/konkurs/Oveja_podsumowanie_str.41-t725657.html
poczytaj regulamin i koncepcje działu, co jedzą lejdis?, tam masz odpowiedzi na swoje pytania
Jeśli będziesz gotowa zwiększyć kalorie i jeść mniej nabiału to na tym forum na pewno znajdziesz pomoc
Poczytaj i zastanów się.

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 8 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 103112
Tu wiele dziewczyn musiało się z tym pogodzić że muszą jeść więcej niż się im wydaje. Tego dowiedziałam się czytając różne tematy i przede wszystkim patrząc co ustalają Moderatorki.. Żadna z tych co się posłuchała nie wyszła na tym źle. Ale to chyba inna rzeczywistość niż ta którą Ty postrzegasz.. I nie jest to złośliwość z mojej strony - nie przyjmuj tak tego, proszę. To tylko stwierdzenie faktu. Poczytaj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkująca

Następny temat

Jakie ćwiczenia przy Hashimoto?

Dzem